10 اشتباه رایج در بازارایابی آنلاین

10 اشتباه رایج در بازارایابی آنلاین

در هر کاری اشتباهاتی و نقص هایی وجود دارد که بازارایابی آنلاین نیز از این امر مستثنا نیست. اما گاهی اوقات ممکن است که خود بازاریابان آنلاین ندادند که دارند راه اشتباه می روند. و دارای عادات غلطی هستند که نمی گذارد آنها به اهداف شان برسد.

 

هدف از نگارش این مقاله این است که به بازاریابان آنلاین این موضوع را بیان کنیم که کمتر در کارشان اشتباه کنند و خطاهای انسانی خود را به حداقل برساند تا بتوانند در کارشان موفق شوند. با ما همراه باشید تا با این نکات ریز اما مهم آشنا شوید.

اشتباهاتی در بازارایابی آنلاین

     نداشتن برنامه روزانه

انجام کارهای روزانه باعث می شود که ما در کارهایمان نظم خاصی داشته باشیم و همین نظم ما را به پیروزی خواهند رساند. در واقع موفقیت و شکست هر فرد بسته به همین موضوع دارد. ما چند ایده را در زیر برای شما بیان می کنیم که می توانید آنها را بکار ببرید.

  • برنامه هایتان را از شب قبل تهیه کنید و بعد اهدافتان را اولویت بندی کنید. و آنها را به ترتیب اولویت انجام دهید و سپس کاری که انجام شد را خط بزنید.
  • زمان های را برای اتفاقای غیر منتظره اختصاص دهید.
  • هر روز یه ربع زودتر از خواب بیدار شوید و به خودتان انرژی دهید. روزی که با دستپاچگی شروع شود روز خوبی نخواهد بود.

     مثبت نیندیشیدن

همیشه در کارتان دید مثبت داشته باشید. هیچگاه احساس شکست نکنید. خودتان را قبول کنید و هر روز که از خواب بر می خیزید این را از خودتان بپرسید که چگونه می توان موفق شوم؟ وقتی سوال از خود بپرسید ضمیر ناخود آگاه شما به دنبال پاسخ خواهد گشت.

     حواس پرتی در بازارایابی آنلاین

با تمام توان حواستان را در فروش و بازارایابی آنلاین خود کنید. اکثر بازاریابان آنلاین گاهی آنقدر به تبلیغ محصول یا خدمات خود می پردازند که فراموش می کنند مخاطب شما نیز انسان است.  در هنگام کار ذهنتان را درگیر کار شخص یتان نکنید.

     به دنبال مشتری بزرگ اند

گاهی اوقات بازاریابان آنلاین به دنبال مشتری بزرگ هستند و همواره به فکر بستن قرارداد بزرگ با یک آدم سرمایه گذار هستند. اما این رویاها برای اکثر آنها هزینه و وقت زیادی را می خواهد.

 

به صفحه فروش آنلاین محصولات یحیی نگاهی بیندازید.

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟