درباره ما

درباره ما

درباره گروه صنعتی یحیی

این مجموعه با بیش از ۵۰ سال تجربه خوب بازرگانی در زمینه تهیه و توزیع تجهیزات ایمنی و آتش نشانی و با هدف استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص داخلی و کارآفرینی و حمایت از تولید داخلی در سال ۱۳۹۲ اقدام به راه اندازی کارخانه ای با مدرن ترین دستگاه های روز دنیا نموده و خود را متعهد نموده تا ضمن تولید محصولی با کیفیت و داشتن تاییدیه مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت وزارت کار ، رضایت مشتریان را در کارنامه خود ثبت نماید. انتخاب مواد اولیه با کیفیت، استفاده از تجهیزات با تکنولوژی روز دنیا بکارگیری نیروهای با سابقه و متعهد سر لوحه کار این مجموعه می باشد.

هدف گروه صنعتی یحیی

هدف گروه صنعتی یحیی، توسعه صنعت ایمنی و تولید ماسک و انواع کفش ایمنی کشور با بهترین و جدیدترین مواد اولیه است که صنعت تولید صنایع ایمنی کشور را هم ردیف صنعت کشورهای پیشرفته قرار دهد.

محصولات تولیدی گروه صنعتی یحیی با دارا بودن تاییده از وزارت کار و و رفاه اجتماعی و استاندارد و نیز دارای استاندارد اروپایی CE توانسته است رضایت مندی بیشتری از مشتریان و مصرف کنندگان خود را جلب نماید.

فعالیت ما

گروه صنعتی یحیی علی رغم تولید ماسک و کفش ایمنی با نام تجاری یحیی و Super3M و کفش های چرم مجلسی در تهیه و توزیع لوازم ایمنی از جمله انواع کلاه ایمنی ، ماسک های صنعتی و شیمیایی ، گوشی های صداگیر ، لباس کارهای مهندسی – شیمیایی – نسوز ، دستکش های صنعتی ، لوازم آتشنشانی و … فعالیت می کند.