تقدیری دیگر از گروه صنعتی یحیی

همایش بزرگ صنف لوازم ایمنی، آتش نشانی و علائم

همایش بزرگ صنف لوازم ایمنی، آتش نشانی و علائم نیروهای مسلح تهران با حضور قریب به اتفاق تمامی اعضای صنف و میهمانانی از هیات رئیسه اتاق اصناف تهران، هیات امنای بازار تهران و روسای اتحادیه‌های صنفی بودند، برگزارشد.

 

همایش بزرگ صنف لوازم ایمنی، آتش نشانی و علائم نیروهای مسلح

 

در این مراسم که سوم مردادماه در هتل فردوسی تهران برگزار شد. آقای حسین مصطفی‌زاده رئیس اتحادیه صنف لوازم ایمنی، آتش نشانی و علائم نیروهای مسلح تهران گفت: “به عنوان عضو کوچکی از خانواده محترم صنف لوازم ایمنی، آتش‌نشانی و علائم نیروهای مسلح، خدمت به اعضای صنف در چهار سال گذشته را افتخاری بزرگ برای خود می‌دانم”.

وی با بیان این که اعتماد اعضای صنف و بر عهده گرفتن مسولیت اتحادیه، امانت ارزشمند و سنگینی بود که تلاش کردم در حد بضاعت خود امانت‌دار خوبی باشمT اظهار داشت: “حال که به پایان دوره چهار ساله فعالیت هیات مدیره نزدیک می‌شویم، وظیفه خود می‌دانم که از زحمات و خدمات صادقانه اعضای هیات مدیره قدردانی کنم و متقابلا اعلام کنم که اگر نقص و کمبودی در اداره اتحادیه وجود داشت مسولیت آن برعهده بنده است”.

مصطفی‌زاده خطاب به اعضای صنف گفت: “طی چهار سال گذشته، تلاش کردیم اتحادیه را به گونه‌ای اداره و به اعضا خدمت‌رسانی کنیم که شایسته اعضای تلاشگر و زحمت‌کش این صنف باشد. امیدوارم بضاعت اندک برادر کوچکتان مقبول باشد”.

رئیس اتحادیه در ادامه گزارشی از عملکرد چهار ساله اتحادیه ارائه کرد.

 

در ادامه این مراسم در میان تشویق پرشور حضار، بابت تلاش و زحمات چندین ساله گروه صنعتی یحیی خصوصا در دوران سخت همه‌گیری کرونا، از مدیریت و عضو هیئت مدیره گروه صنعتی یحیی آقایان مهندس یوسف صدیقی و مهندس نوروز صدیقی تقدیر و تشکر به عمل آمد. با این رویداد گروه صنعتی یحیی نشان داد علاوه بر اولویت بر کیفیت محصولات تولیدی خود، خدمت‌رسانی نیز جزو اهداف اصلی این مجموعه است.

این مراسم در حالی سوم مرداد برگزار شد که پنجم مرداد انتخابات هیأت مدیره اتحادیه برگزار خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟