بازدید بزرگان از گروه صنعتی یحیی

همایش ایمنی و آتش نشانی

پنجمین همایش ایمنی و آتش‌نشانی در تاریخ 20 الی 22 تیر در محل هتل المپیک تهران با حضور بیش از 50 شرکت متخصص و دانش‌بنیان در زمینه های صنعتی، ایمنی و مدیریت بحران و دانشگاه‌ها برگزار شد.

به گفته دکتر عبدولی مدیریت اجرایی این همایش، اهداف اصلی این همایش ارتقای فرهنگ ایمنی و در نهایت ایمن سازی شهرها و کاهش حریق و حوادث بوده است.

همچنین جناب دکتر قدرت اله محمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات شهری تهران به پنجمین‌ همایش ایمنی و آتش‌نشانی اشاره کرد و گفت: “استفاده از توانمندی شرکت‌های دانش بنیان برای ساخت تجهیزات لازم با کیفیت بالا و متناسب با نیازهای آتش نشانان و همچنین طراحی عملیات‌ها و مانورهای مجازی با هدف ارتقاء آموزش آتش نشانان از ویژگی‌های این همایش است”.

ایشان در نشست خبری اعلام کردند:

“نیازمند کمک دولت برای خرید تجهیزات و تقویت ایمنی هستیم”.

محمدی در ابتدا با اشاره به اهداف سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: “برنامه‌های ما در آتش‌نشانی تهران درون سازمانی و ماموریتی است. معتقدم که برای انجام خوب ماموریت‌ها باید مشکلات درون سازمانی اعم از معیشتی را برطرف کنیم. بخش بعدی نوع نگاه به سازمان آتش‌نشانی است. شاید بتوان گفت که در مجموعه شهرداری، مهمترین سازمان خدمت‌رسان به مردم که مستقیما با جان و مال و ایمنی شهروندان سروکار دارد و لحظه‌ای کم کاری آن قابل جبران نیست، همین سازمان آتش‌نشانی است”.

وی با اشاره به حساسیت و دشواری کار آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: “در آتش‌نشانی اگر ثانیه‌ای زودتر به محل یک حادثه برسیم جان یک انسان را نجات داده‌ایم. این موضوع نشانگر حساسیت آتش‌نشانی و نمایانگر لزوم وجود نگاه ویژه به این سازمان است”.

از دیگر وقایع اجرا شده در این همایش به برگزاری میزگرد با موضوع بررسی ظرفیت های استفاده از مفهوم BIM (مدل سازی اطلاعات ساخت) در طراحی، اجرا و ایمنی مهندسی حریق میتوان اشاره کرد.

همچنین در روز افتتاحیه همایش مانوری نمایشی در راستای اقدامات آتش نشانان در مواجه با حوادث شکل گرفت.

در مدت زمان برگزاری این همایش چهره‌هایی همچون شهردار تهران جناب آقای دکتر زاکانی، جناب آقای مهندس محمدی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران، جناب آقای دکتر کرمی رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران، جناب آقای دکتر جلالی ریاست سازمان پدافند غیر عامل و دیگر چهره‌های مطرح کشور حضور داشتند.

 

حضور محمد رویانیان
حضور محمد رویانیان در همایش ایمنی و آتش‌نشانی

 

در کنار تمام اتفاقاتی که در همایش فوق صورت گرفت، غرفه گروه صنعتی یحیی به عنوان تنها شرکت متخصص در حوزه تجهیزات ایمنی فردی در سالن C واقع بود. که با بازدید و استقبال بسیاری از چهره‌های مطرح از جمله جناب دکتر رویانیان، جناب آقای مهندس محمدی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران و چهره‌های ارزشمند دیگری همراه بود.

گروه صنعتی یحیی با بیش از 50 سال سابقه درخشان در زمینه تولید کفش های ایمنی با هدف افزایش کیفیت محصولات خود توانسته خدمتی بزرگ و امن همراه با اطمینان خاطر برای مصرف کنندگان ایجاد نماید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟