چه کفش هایی را می توان جز کفشهای تابستانی دانست

کفشهای تابستانی

هوا رو به گرم شدن است و تحمل این گرما بسیار سخت و راه چاره پوشیدن کفش و لباس مناسب این فصول است. ما در این مقاله می خواهیم چند مورد کفشهای تابستانی را برای شما عزیزان بیان کنیم با ما همراه باشید.

 

کفشهای تابستانی

کفشهای تابستانی

صندل

معمولا اولین انتخاب برای هوا های گرم همین صندل های روباز و مرسوم بازار است که مردم انتخاب می کنند اما چند نفر از ما اطلاعاتی درباره یک صندل خوب داریم و می دانیم که یک صندل باید چه استانداردهایی داشته باشد؟

توصیه ما این است که مقاله ای بانام صندل طبی خوب باید چه استاندارد هایی داشته باشد؟حتما مطالعه کنید تا در این زمینه استاد شوید.

 

کفش تهویه ای

همیشه نمی توان از صندل استفاده کرد و برخی از مکان ها بهتر است که از کفش های مناسبتر استفاده کرد. ما به شما کفش هایی را پیشنهاد می کنیم که دارای سوراخ های ریز هستند که کار تهویه را برای شما انجام می دهند که در کفش های مردانه تنوع این نوع کفش ها کمتر از زنانه است.

کفشهای تابستانی

 

کفشهای تابستانی با روکش پارچه

کفش با روکش پارچه گزینه ای خوبی برای فرار از گرماست. این نوع کفش ها دارای کفی پلاستیکی و شار دار هستند که پای شما خنک نگه می دارد. این نوع کفش ها همانند کفش های تهویه دارای تنوع زیادی است که انتخاب را برای شما سخت می کند.

 

کفش سفید

رنگ سفید مناسبترین رنگ برای فصل گرماست. حال می خواهد صندل باشد یا کفش چرم. رنگ سفید تابش خورشید را به خود جذب نمی کند.در مورد رنگ های روشن یک نگرانی وجود دارد و آن هم این است که شاید باعث دلزدگی شود. بنابراین وقتی می خواهید کفش سفید مردانه رسمی تر مثل لوفر که کفشی راحتی است بپوشید، شاید فکر کنید ست کردن آن با شلوار مشکی یا آبی تیره کار سختی است؛ در واقع با دو رنگ کاملا متضاد سر و کار دارید که در مراسم خاص خیلی توی ذوق می زنند. اما می توانید حد وسطی بین این رنگ ها پیدا کنید تا ظاهر شما مرتب و منظم تر جلوه کند.

نکته:توصیه می شود که با کفش های تابستانی جوراب بپوشید زیرا که این کار باعث می شود پای شما کمتر عرق کند. ظاهر زیبای خوبی نخواهد داشت اما تا آنجا که امکان دارد این نکته را انجام دهید.

 

 

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟