ساعت و کمربند خود را با چه کفشی ست کنم؟

ست کمربند و کفش و ساعت

با سلام امروز می خواهیم وارد صنعت مد و فشن شده و این موضوع را با هم بررسی کنیم چگونه کمربند و ساعت خود را با کفش مان ست کنیم.

اول به سراغ کمربندها می رویم و به بررسی آنها می پردازیم. شاید اولین سوالی که برای خرید یک کمربند در ذهن ما بیاید این باشد که آیا این کمربند با تیپ من سنخیت دارد؟  پهن خوب است یا نازک؟ هم رنگ شلوارم باید بخرم یا همرنگ کفشم؟ و سوالات دیگری که ممکن است در ذهن شما بوجود آید.

خیلی سریع می رویم سراغ اصل مطلب یک کمربند دو کار را برای شما انجام می دهد یکی نگه داشتن شلوار شما و دوم تقسیم بندی اندام شما به دوقسمت.

3 اصول مهم برای ست کردن کمربند ها

  • نکته اول : عرض کمربند شما باید با شلوار شما سنخیت داشته باشد. پوشیدن شلوار جین با کمربندهای پهن توصیه میشود و شلوار های کتان و پارچه ای با کمربندهای نازکتر رسمیت بیشتری را خواهد داشت.
  • نکته دوم: همیشه رنگ کمربندهای خود را با کفش و بند ساعتتان باید ست کنید. و رنگ بندی ساعت و کمربند و کفش شما باید با رنگ شلوار شما متفاوت باشد و گاهی پوشیدن شلوار متضاد این سه تا می تواند شما را مردی خوش تیپ و جنتلمن کند.  به طور مثال: کمربند و کفش و بند ساعت تان را قرمز انتخاب کنید و بقیه تیپ تان را مشکی کنید.
  • جنس و طرح کمربندها با ساعتتان و کفشتان باید ست باشد.  برای این منظور سعی کنید این سه محصول را از یک جا خرید کنید.

ست کمربند و کفش و ساعت

ست کردن بند ساعت با کفش

یکی از اجزای مهم در هر ساعت مچی، بند آن است. در حال حاضر بندهای مختلف در بازار عبارتند از : بند‌های چرمی، پلاستیکی(رابر) و فلزی.

  • معمولا بند ساعت را با کفش و کمربند ست می کنند و همانند کمربند اولین موضوع عرض بند است که هر چه عریض تر و از جنس چرم باشد بهتر است که با کفش های اسپرت ست کنید.
  • جنس بند ساعت است که اصولا بند های فلزی و طلا را با تیپ های رسمی ست می کنند.
  • بند‌های فلزی ساعت مچی معمولا از فلزات طلا، نقره، تیتانیوم، برنج، استیل و روی ساخته میشوند.  بیشتر با تیپ هاس اسپرت و کفش های کتانی و کالج زیبایی خود را نشان می دهند.
  • نکته : به خاطر داشته باشید ضخامت بند ساعت‌ها، دلیل بر کیفیت بالای آنها نمی باشد. چرا که معمولا از یک قسمت پلاستیکی برای افزایش ضخامت بند ساعت‌ها استفاده می‌شود.

 

مقالات دیگر

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟