تماس با کارشناسان فروش :  99-02156392197

خودتان تعمیرکار کفشتان باشید
خودتان تعمیرکار کفشتان باشید

خودتان تعمیرکار کفشتان باشید

تعمیر کفش

در این مقاله سعی داریم راهکارهای موثری درباره تعمیر کفش برای شما عزیزان بیان کنیم و با وجود این راه‌های تعمیر سریع و همچنین اقدامات پیشگیرانه، کفش‌های مورد علاقه‌ی شما، مدت زمان بیشتری عمر خواهند کرد.

تعمیر کفش های جیر خراب و خراشیده

بخار دادن به کفش های جیر یک راه حل موثر و زود بازده است. برای اینکه کفشتان نو کنید باید مدتی آن را در حمام قرار داده تا بخار به آنها بخورد سپس بایک برس کفش چرک ها را از آنها دور کنید.

عوض کردن کفی

اگر کفش شما انگشتان پایتان را اذیت و زخم می کند این مشکل بر اثر نازک شدن کفی کفش شماست شما باید خیلی سریع به یک تعمیرکار کفش مراجعه کرده و یک کفی خوب و طبی را خریداری کنید. زیرا که با نازک شدن کفی کفش ممکن است اسیب های زیادی به پای شما وارد شود.

برطرف کردن رد آب از کفش

اگر تمام طول روز دویده‌اید و چکمه‌هایتان حسابی خیس شده‌اند.مقداری روزنامه در قسمت پنجه چکمه‌هایتان قرار دهید و بگذارید تا صبح خشک شوند و آب از آنها خارج شود. احتمالا در بعضی مواقع متوجه رد نمکی که بر روی زمین ریخته بودند بر روی کفش‌هایتان نیز می‌شوید. راه حل چیست؟یک پارچه کهنه را در مقداری سرکه خیس کرده، و نمک را از روی کفش پاک می‌کند.

تعمیر کفش پاشنه تیز

اگر متوجه شده‌اید که میخ ته پاشنه‌تان کاملا در معرض دید قرار گرفته است، وقت این است که یک «سرپوش پاشنه» خریداری کنید. و یا از محافظ‌های بی رنگ پاشنه استفاده کنید، که پایه‌های گسترده‌تری برای کفش‌هایتان ایجاد می‌کنند و از آنها در برابر تورهای روی زمین مترو، ترک‌های پیاده‌روها و چمن‌های گل آلود محافظت می‌کند.

پیشنهاد می شود این مقاله را نیز مطالعه بفرمایید. مضرات پوشیدن کفش پاشنه بلند

جدا شدن گل و یا قطعه ای از کفش تان

راه حل چسب قطره‌ای است.  این چسب در مقایسه با چسب‌های عادی، انعطاف پذیری و در عین حال استحکام بیشتری دارد و همچنین سریعا نیز خشک می‌شود. و یک توصیه‌ی کوچک: اجازه دهید چسب 24 ساعت روی کفش بماند، سپس از خانه خارج شوید.

CLOSE
CLOSE