ماسک یحیی حامی سلامت جشنواره فجر 39ام شد

ماسک یحیی اسپانسر جشنواره فجر 39ام شد

جشنواره فجر بزرگترین رویداد فرهنگی کشور است که هر ساله در بهمن ماه برگزار میشود. در این جشنواره ضمن اکران جدیدترین ساخته های فیلم سازها, منتقدان در نشست ها و گردهمایی ها به نقد و بررسی این ساخته ها و تحلیل اوضاع سینمای ایران میپردازند.

شروع به کار جشنواره فجر

این جشنواره از سال 1361 در میانه بهمن ماه برگزار می شود. قسمت های اصلی این جشنواره به دو بخش سینمای ایران و سینمای جهان تقسیم میشود که هر کدام دارای بخش های مجزایی هستند.

 

ماسک یحیی اسپانسر جشنواره فجر 39ام شد

جشنواره فجر 39 ام

از آنجایی که شرایط پیش آمده در ایران و جهان و درگیری جامعه با بیماری کرونا بسیاری از همایش ها و گردهایی ها را به تعطیلی کشاند, مسئولین این جشنواره تصمیم گرفتند با رعایت تدابیر لازم و حفظ پروتکل های بهداشتی این جشنواره را برگزار کنند. از جمله تدابیری که برای برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در نظر گرفته شد, به حداقل رساندن تماشاگران برای اکران فیلم ها و استفاده از ماسک در تمامی بخش های این جشنواره بوده است.

گروه صنعتی یحیی و جشواره فجر

گروه صنعتی یحیی از ابتدای شیوع بیماری کرونا با تولید ماسک های چند لایه و با بالاترین کیفیت سعی در کاهش گسترش این بیماری کرد. این شرکت با تولید انواع ماسک ها و گسترش نمایندگی های خود در سراسر کشور و فراهم کردن امکان خرید آنلاین, در کنار مردم برای مبارزه با این بیماری ایستاده است.

همانطور که میدانیم استفاده از ماسک تا حد قابل توجهی میتواند در کاهش این بیماری تاثیر گذار باشد. گروه صنعتی یحیی با توجه به رسالت خود برای حفظ سلامتی جامعه و از بین بردن ویروس منحوس کرونا, تصمیم گرفت تا حامی سلامت سی و نهمین جشنواره ی فیلم فجر باشد.

ماسک یحیی اسپانسر جشنواره فجر 39ام شد

پیرو رعایت پروتکل های بهداشتی از تمامی عوامل و دست اندرکاران این جشنواره خواسته شده است تا در تمامی بخش ها ضمن رعایت فاصله ی اجتماعی از ماسک استفاده کنند.

از آنجایی که بخش قابل توجهی از جمعیتی که هرساله برای تماشای فیلم های جشنواره به سالن های سینما مراجعه می کردند, کم شده است و تمامی عوامل سعی در اجرای پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی مقرر شده از جانب ستاد ملی کرونا دارند, استفاده از ماسک میتواند سرایت این بیماری را به حداقل برساند.

چرا ماسک یحیی؟

ماسک یحیی اسپانسر جشنواره فجر 39ام شد

ما در گروه صنعتی یحیی با تولید ماسک های چند لایه و با کیفیت نشان دادیم که اولویتمان سلامت مردم و جامعه است. ماسک های یحیی از لایه های  SMS (ملت بلون –اسپان باند) تشکیل شده است که این لایه ها مانع بسیار خوبی برای عدم انتقال ویروس به سیستم تنفسی می باشد.

همانطور که میدانید ویروس کرونا از راه دهان و بینی وارد سیستم تنفسی می شود و ریه ها را درگیر خواهد کرد. لذا استفاده از ماسکی که دارای لایه های استاندارد باشد و به خوبی دهان و بینی را پوشش دهد میتواند بسیار تاثیر گذار باشد.

سخن پایانی

در پایان امیدواریم با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هیچکدام از مردم خوب کشورمان و عوامل حاضر در جشنواره فجر 39 ام به این بیماری دچار نشوند و خیلی زود پیروزی بر این بیماری را جشن بگیریم.

 

با تشکر از حمایت های شما ” گروه صنعتی یحیی “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟