بازدید و حضور صمیمی امیر پوردستان در گروه صنعتی یحیی

بازدید و حضور صمیمی امیر پوردستان در گروه صنعتی یحیی

افتخار آفرینی دیگری از یحیی برای صنعت ایمنی؛ بازدید و تقدیر رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی و فرمانده تیپ مکانیزه ۲۰ رمضان نیروی زمینی سپاه ایران از گروه صنعتی یحیی

 

امیر احمد پوردستان ریاست مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه هیئت همراه صبح روز چهارشنبه از کارخانه گروه صنعتی یحیی واقع در منطقه صنعتی نصیر شهر بازدید به عمل آورد. این بازدید سرزده فرمانده سابق نیروی زمینی ارتش به پاس تلاش‌های شبانه روزی این‌ مجموعه در دوران کرونا و همراهی مدیریت ماسک یحیی با کادر درمان و نیروهای ارتش و سپاه در دوران کرونا بوده است.

امیر پوردستان و فرمانده ارتش در حین بازدید از تمام خطوط تولید ماسک تنفسی و کفش ایمنی مجموعه صنعتی یحیی به توضیحات یوسف صدیقی مدیریت مجموعه توجه کرده و از نزدیک با خلاقیت این مجموعه در تولید ماسک‌های تنفسی در ابتدای بحران کرونا و استفاده از امکانات تولید کفش ایمنی در تولید ماسک آشنا شد.

 

پتانسیل گروه صنعتی یحیی باید به اوج برسد

 

بازدید سردار پوردستان از ‘گروه صنعتی یحیی

 

جانشین فرمانده سابق کل ارتش بعد از این بازدید و خدا قوت به کارکنان گروه صنعتی یحیی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت جوان‌ مجموعه گفت: امروز شاهد یکی دیگر از دستاوردهای شایسته در کشور بودیم. این توان و پتانسیلی که در این کارخانه شاهدش هستیم باید با کمک تمام دستگاه‌های متولی به اوج خود برسد‌‌. هیچ وقت زحمات و خدمات دو سال اخیر شما در دو سال اخیر در کشور فراموش نخواهد شد. مگر‌ می‌شود همراهی و همدلی کارآفرینان و صنعتگران کشور را در دوران‌های مهم تاریخی نادیده گرفت. شیوع کرونا یکی از همین دوران‌ها است.

این کشور با وجود جوانان و دلسوزان چون شما به اوج شکوفایی خواهد رسید و هرچه‌که‌تحریم‌ها سخت‌تر باشد عزم‌شما برای خودکفایی بیشتر خواهد شد.

امیر پوردستان با اشاره به این نکته که در دورانی که در دنیا و کشورهای به اصطلاح متمدن اروپایی شاهد راهزنی‌های دریایی برای تهیه ماسک بودیم و از طرفی ایران عزیزمان در محاصره تحریم‌های ناجوانمردانه و غیرانسانی بود در کمتر از چندماه در داخل کشور با همت کارآفرینان بخش خصوصی به خودکفایی رسیدیم به طوری که در کوتاه ترین زمان در تولید محصولات بهداشتی علاوه بر تامین نیاز داخل به دیگر کشورها نیز در این زمینه کمک کردیم. البته همدلی و اتحاد مثال زدنی همه مردم عزیز نیز قابل تقدیر است.

 

حضور به موقع گروه یحیی در عرصه تولید ماسک

 

 

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش به حضور به موقع گروه یحیی در میدان کرونا و موج‌های اول اشاره کرد و از همراهی مجموعه، کنار‌ کادر درمان و نیروهای مسلح تشکر کرد و افزود نمی‌شود به سادگی از کنار این خلاقیت و شجاعت گذشت. چطور می‌توانیم به خود نبالیم زمانی که شاهد هستیم چگونه با دست خالی یک‌ مجموعه از امکانات تولید کفش ایمنی در راستای تولید ماسک استفاده می‌کند.

با توجه به مستندات و گزارشات و مواردی ذکر شده از سوی مدیریت مجموعه در دوران کرونا مجموعه یحیی کنار مردم و کشور بوده و توزیع رایگان چند صدهزار ماسک به ارزش میلیاردها تومان در مراکز مختلف درمانی و همچنین ایمن سازی بهداشتی در خصوص کرونا در مراسمات گوناگون مذهبی و فرهنگی در قالب رزمایش‌های مومنانه جای تقدیر دارد.

 

تشکر مدیریت گروه یحیی از بازدید فرماندهان ارتش و سپاه

 

بازدید سردار پوردستان از خط تولید یحیی برند

 

یوسف صدیقی مدیریت مجموعه نیز ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور فرماندگان ارتش و سپاه در کارخانه خود با اشاره به انجام رزمایش‌های مومنانه‌ای که در این دوران داشته است گفت بنده و تمام همکاران خود را سرباز وطن‌ می‌دانیم. باعث افتخار است که امروز قهرمانان و مدافعان واقعی این مرز و بوم در این کارخانه و کنار ما حضور دارند و چه تقدیر و دلگرمی بالاتر از این حضور‌.

صدیقی افزود از روزی که شیوع کرونا در ایران آغاز شد با خود عهد بستم تا زمان شکست این‌ویروس منحوس دست از تلاش شبانه روز نکشم و لباس خدمت به وطن را در تن داشته باشم و به لطف خدا در کمترین زمان ممکن توانستیم به تولید انبوه ماسک در کشور برسیم.

در همان ابتدای شیوع کرونا و موج بیکاری سعی در اشتغال زایی در منطقه کردیم و بیش از ۶۰۰نفر بطور مستقیم و غیرمستقیم اکنون به واسطه تولیدات کارخانه مشغول به فعالیت هستند که با حمایت شما عزیزان امیدوارم این رقم تا پایان سال به هزار نفر برسد انشالله.

مدیریت مجموعه صنعتی یحیی تاکید کرد ما همگی سربازی و ولایتمداری را از شما فرماندهان شجاع و ایثارگر آموخته‌ایم. باعث افتخار و مباهات یک‌ سرباز است که فرماندهانش از وی تقدیر کنند.

 

در پایان

 

بازدید سردار پوردستان از خط تولید یحیی برند

 

در پایان امیر پوردستان ضمن قول حمایت در تمام‌موارد مرتبط به تولیدات مجموعه و گسترش کارخانه لوح تقدیری را از سوی “تیپ ۲۰ مکانیزه رمضان نزسا” سپاه پاسداران به مدیریت مجموعه یحیی تقدیم کرد و نومید آغاز همکاری با مجموعه یحیی در تامین اقلام ایمنی را داد و برای یوسف صدیقی آرزوی موفقیت روزافزون و توفیق الهی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟