هنگام سفر باید چه کفشی بپوشیم؟ کفش مسافرتی

کفش مسافرتی

کفش مسافرتی

برای داشتن یک سفر لذت بخش و ایمن باید ملزومات آن را فراهم کرد و کفش مسافرتی یکی از مهم ترین ملزومات است که کاربرد زیادی ممکن است در سفر های ما داشته باشد. ما در این مقاله توصیه هایی را برای خانم ها و آقایان داریم و بهتر است که این پیشنهادات ما را قبل از سفر حتما مطالعه بفرمایید.

توصیه هایی برای پوشیدن کفش مسافرتی

 

سفر به مناطق گرمسیر

شما برای سفر به این مناطق احتیاج به کفش مسافرتی بسیار راحت و ورزشی که و جلو باز را دارید تا هوا در آن در جریان باشد. در فروشگاه‌های محصولات ورزشی می‌توانید این نمونه کفش‌های راحتی و بدون بند پیدا کنید. فراموش نکنید کفی طبی و استاندارد این کفش مهم است.

طبیعتا صندل انتخاب بهتری نسبت به  کفش‌های اسپرت و راحت است چون پا احساس گرمای کمتری می‌کند.

سفرهای یک یا دو روزه درون شهری

برای اینگونه سفر ها شما نیاز به کفش های جذاب اما راحتی دارید. کتانی ها بهترین گزینه اند و بعد از آن کفش های تخت و پاشنه بلند های بلوکی را انتخاب کنید. اما توصیه نمی کنیم که صندل بپوشید زیرا که ممکن است هنگام پیاده روی طولانی به پا هایتان فشار وارد شود و جلوه زیبایی را نداشته باشد.

سفر به مناطق کوهستانی

این مناطق به دلیل کوه ها و فراز و شیب های تند بسیار خطرناک است. بنابراین در مسافرت های کوهپایه ای یا کوهنوردی باید کفش هایی بپوشید که از پاهایتان محافظت کامل شود. کفشی را باید انتخاب کنید که از پیچش مچ پا جلوگیری کند. و زیره ضخیم داشته باشد

مناطق بارانی و سرد

خوب همان طور مشخص است پوشیدن چکمه ها و یا کفش های که ساق آنها کمی بلند تر هستند برای این گونه مسافرت ها مناسب می باشند و توصیه می شود که از پوشیدن کفش های غیر از این موارد خودداری کنند مگر آنکه به مهمانی دعوت باشید که پوشیدن چکمه ظاهر خوبی نداشته باشد.

 

 

مقالات مرتبط:

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟