مدرن ترین کفش ایمنی ( کفش کار ) در ایران

مدرن ترین کفش ایمنی

کارخانه تولیدی کفش یحیی یکی از بزرگترین  و مدرن ترین کفش ایمنی در ایران کشور می باشد. کیفیت و مرغوبیت محصولات کفش یحیی بواسطه کادر فعال ، مجرب ، استفاده از مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات مدرن ، همچنین کنترل کیفیت در کلیه مراحل تولید می باشد و دلیلی برای ضمانت فروش محصولات تولیدی این کارخانه است.

 

مدرن ترین کفش ایمنی ( کفش کار )  

کفش ایمنی باید طوری طراحی شوند که  امنیت، ایمنی، انعطاف پذیری و راحتی لازم برای پا برقرار کند. که اگر در مرحله ساخت کفش تزریق آن به درستی انجام پذیرد امنیت و ایمنی آن حتما رعایت خواهد شد اما اگر تزریق به درستی انجام نشود ممکن است که به پا آسیب های خطرناکی را وارد کند. برای اطلاعات بیشتر مقاله ای با نام مراحل ساخت کفش ایمنی را حتما مطالعه بفرمایید.

کفش یحیی یکی از مدرن ترین کفش ایمنی در ایران است به این دلیل که آخرین شکل کفش در کامپیوتر تعریف می شود و تمام ایراد ها و نقض های آن برطرف می شود. اطمینان حاصل می شود که نه تنها عملکرد خوبی دارد، بلکه در تمام طول روز احساس راحتی می کند.

ساختار کفش های ایمنی

یک ساختار خوب باعث حفظ پا می شود. در عصر مدرن امروز، نیاز به کفش های پیشرفته ایمنی با کارایی بالاتری نسبت به تقریبا یک دهه قبل تقاضای بیشتر داشته است. تکنولوژی های کامپیوتری به ارائه دقیق ترین و توانایی ترین طراحی کفش کمک می کند تا بتواند تمام شرایط آب و هوایی را تحمل کند و رضایت مشتریان را کسب نماید.

کفش های ایمنی ( کفش کار ) یحیی همچنین از پیشرفته ترین و با دوام ترین مواد برای اطمینان از کارایی بالا، مورد نیاز است. از آنجاییکه که پا تعریق می کندو تجمع رطوبت می تواند رخ دهد باید یک پوشش بسیار قابل اعتماد برای حفظ رطوبت از پاها باید استفاده می شود. چرمی با کیفیت خوب و همچنین نایلون، ترفند برای جلوگیری از رطوبت است. مواد و ساختار نیز پایداری ضروری و ضد لغزش پا را فراهم می کند. اگر کفش نامرغوب و قابل اعتماد نباشد، کاربر می تواند خستگی را تجربه کند و در نتیجه می تواند به لغزش و البته صدمات ببیند.

مدرن ترین کفش ایمنی ( کفش کار ) یحیی است زیرا که هنگام ایستادن پاشنه پا 50 در صد از کل بدن را تحمل می کند. و در صورت حرکت کاربر فشار در  ساق پا افزایش پیدا می کند. کفش های ایمنی مناسب باید بتوانند شوک را جذب کرده و پا را از خستگی و آسیب احتمالی حفظ کنند.

برای کفش ایمنی  ( کفش کار ) یحیی یک نوع فن آوری جذب شوک استفاده می شود. فشرده سازی قالب EVA از فویل سلولی 1 اینچی که تحت فشار تزریق می شود استفاده می کند.

 

کفش کار - کفش ایمنی

محصولات ایمنی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟