نگاهی به 5 کفش گران قیمت در دنیا

کفش گران قیمت

 تجمل گرایی یکی از مواردی است که در دنیای امروز بسیار دیده می شود. بسیاری به دنبال آن هستند تا شیک ترین و گران ترین لباس ها را به تن کنند و کمی با آن خودنمایی کنند.کفش یک بخش از آن است. در این مقاله سعی داریم  به 5 کفش گران قیمت در دنیا بپردازیم که به راحتی و با مبالغ بالا به فروش رفتند.

 کفش های فیلم “جادوگر شهر از”

کفش های فیلم “جادوگر شهر از” را شاید خیلی ها به یاد نداشته باشند. چرا که این فیلم سال ها پیش به نمایش درآمد. در این فیلم شخصیت اصلی یک جفت کفش قرمز رنگ به پا دارد که از روی آن تنها 4 نمونه تولید شد. یکی از این کفش ها به قیمت 615 هزار دلار به فروش رفت. ولی جفت دیگر نتوانست با پایه قیمت 2 میلیون دلار به فروش برسد. هم اکنون این کفش ها در موزه هالیوود نگه داری می شوند.

کفش های رترو رز

در سال 2008 کفش هایی معروفی شد که زمان خودش به عنوان گران ترین از ان ها یاد می شد. این کفش ها به سبک سال 1940 ساخته شدند. بر روی آن ها یک گل رز وجود دارد که در ساخت آن 1800 الماس ریز استفاده شد. به غیر از این گلها نزدیک به 400 الماس دیگر در بخش های مختلف این کفش وجود دارد. این سبک ساخت به همراه الماس های گران قیمت باعث شد تا کفش به قیمت 1 میلیون دلار به فروش برسد.

کفش گران قیمت مرلین مونرو

این کفش های بی نظیر را روزگاری بازیگر مشهور آمریکایی در اختیار داشته است و همین یکی از دلایل قیمت بالای آن است. بر روی این کفش یک گل از جنس الماس وجود دارد که در برخی قسمت ها داری کریستال است. این کفش در یک مزایده خیریه به قیمت 1 میلیون دلار به فروش رسید.

کفش  سیندرلا

این مدل از کفش ها به خاطر ظرافت خاصی شان به این نام مشهورند. این کفش ها از چرم ایتالیایی تولید می شوند و روی آن بیش از 50 الماس ریز وجود دارد. این الماس ها تا پاشنه ادامه دارند و ارزش بالای این کفش به دلیل همین الماس ها است. قیمت این کفش ها بیش از 1.6 میلیون دلار است اما هنوز کسی آن را خریداری نکرده است.

کفش گران قیمت ریتا هایورث

نام این کفش یادآور بازیگر بزرگ هالییود ریتا هایورث است و یکی از گران ترین کفش های هالیوود می باشند. این کفش از یک نوع ساتن کمیاب است و بر روی آن یاقوت، یاقوت کبود و الماس نقش بسته است. آخرین قیمتی که برای این کفش اعلام شده است بیش از 3 میلیون دلار بود که در نوع خود بی نظیر است.

 

از برترین محصولات کفش ایمنی یحیی بازدید کنید.

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟