کفش ایمنی مناسب برای مشاغل های گوناگون

کفش ایمنی یکی از ملزوماتی است که برای هر کاری سختی باید از آنها استفاده کرد. اما کفش ایمنی مناسب مشاغل انواع مختلفی دارد که هر کدام از این کفش ها برای کار بخصوصی طراحی شده اند. در ادامه برخی از کفش های ایمنی که برای مشاغل مختلف استفاده می شوند را برای شما معرفی خواهیم کرد.

کفش ایمنی مناسب مشاغل های مختلف

کفش ایمنی مناسب مشاغل

کفش ایمنی مناسب معدن کاران

به دلیل اینکه معدن کاران باید زیاد بیاستند و خم و راست شوند و تحرکات زیادی را داشته باشند. و در محیطهای ناهموار قدم بردارند باید از کفش های استفاده کنند که زیره محکمی داشته باشد و جنس آن از پلی اورتان ساخته شده باشد. و همچنین بدنه کفش و نوک آن از فولا باشد تا شی وارد پا نشود.

کفش ایمنی مناسب آتش نشانها

آتش نشان ها به دلیل شرایط کار سخت و استثنایی خود باید از لباس ها و کفش هایی استفاده کنند که بسیار محکم و نسوز باشد. رویه کفش های ایمنی برای آتش نشان ها باید از جنس چرم باشد. ضخامت کفش ها باید 2.2 میلیمتر باشد تا حرارت به آن نفوذ نکند. همچنین کفش های ایمنی برای آتش نشان ها باید ضد الکتریسته و ضد ضربه طراحی شونو تا آن ها را در برابر این خطرات محافظت نمایند.

کفش های ایمنی مخصوص مواد خورنده

کسانی که با مواد اسیدی و قلیایی در تماس هستند باید کفشی از جنس بوتیل به پا کنند و کسانی که با مواد شیمیایی کار می کنند باید از کفش های ایمنی از جنس پلاستیک را بپوشند.

کفش ایمنی ( کفش کار )  مناسب کوهنوردی و صخره نوردی

کفش های ایمنی مخصوص کوه نوردی نیز باید دسته بندی شوند. و با توجه به نوع فصل و منطقه متفاوت می باشند. اما ویژگی کلی که باید دارا باشد این است که باید ضد آب و محکم طراحی شود. هوا در آن جریان پیدا کند رطوت را به خود جذب نکند. و همچنین باید رویه و لایه میانی قوی از جنس eva ساخته شده باشد تا پا در آن کمتر احساس خستگی کند.

 

کفش کار - کفش ایمنی

محصولات ایمنی

 

پیشنهادات ما

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟