یک راهکار ویژه برای فروش کفش و لباس

کفش ایمنی سوپر تری ام یحیی

اگر تمایل دارید که در فروش کفش و پوشاک خود موفق شوید این مطالبی که امروز برایتان نگارش کرده ایم را حتما مطالعه بفرمایید . تا از رقبای خود در هر صنعتی که هستید سبقت بگیرید و تولید کننده برتر سال شوید.

اهمیت کاتالوگ در فروش کفش و لباس

یکی از عواملی که می تواند شما را در کارتان موفق کند تهیه یک کاتالوگ از کارهایتان است. بله درست متوجه شدید تهیه یک کاتالوگ روش بسیار موثری است که می تواند نمونه کار شما را کاملا به مشتریانتان معرفی نمایید.

چگونه کاتالوگ فروش کفش ما را بیشتر می کند؟

طبق تجربه ، یک فروشنده در صنعت کفش و لباس زمانی که با کاتالوگ تولیدی روبرو شود ، و محصول تولیدی را برتن و پای مدل بررسی نماید  رغبتش جهت سفارش بیشتر خواهد شد . به غیر از آن فروشنده می تواند از روی کاتالوگ ، مشتریان خود را راهنمایی کند که این نیز باعث افزایش میل فروشنده به سفارش است  .  پس موثرترین و ساده ترین راه برای ترغیب ، بازاریابی و فروش بیشتر ، تهیه کاتالوگ یا از محصولات تولیدی می باشد.

 

مشاهده کاتالوگ کفش های شخصی گروه صنعتی یحیی 

 

مشکلاتی که در این زمینه قرار دارد

حال شاید برای خیلی از افراد این سوال پیش بیاید که تهیه کاتالوگ کاری بسیار هزینه بر است و هر بار محصولات شما در حال افزایش است و این افزایش محصول هزینه های جدیدی را برای هر بار چاپ را به دنبال خواهد داشت پس بنابراین راهکار خوبی نیست تا از کاتالوگ استفاده کرد. اما این مشکل حل شده است و تکنولوژی به کمک بازاریبان فروش آمده است.

Importance of catalogs on shoes sales

استفاده از کاتالوگ دیجیتال

حتما قرار نیست کاتالوگ شما به صورت پرینتی باشد ، این روزها استفاده از تلفن های هوشمند ، تقریبا همگانی شده و و روز به روز بر استفاده کنندگان شبکه های اجتماعی و ارتباطی افزوده می شود . با این اوصاف کاتالوگ های دیجیتالی حتی در برخی موارد ، طالب بیشتری دارد . کافیست یک تلفن هوشمند با دوربین وضوح بالا داشته باشید تا بتوانید یک کاتالوگ مناسب تهیه کنید و آن را با  مشتریانتان به اشتراک بگذارید .

 

مقالات دیگر:

چند ترفند مهم برای فروش بیشتر مغازه داران و فروشگاهیان

چگونه در کسب و کار اینترنتی رضایت مشتری را جذب کنیم؟

7 قانون برای افزایش فروش اینترنتی

 

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟