چگونه کفش رسمی مردانه را با لباس خود ست کنیم؟

کفش رسمی مردانه

کفش رسمی مردانه بخشی از لباس رسمی مردانه به شمار می‌رود. این نوع کفش برای بیشتر در پوشیدن در مهمانی های رسمی و اداره جات و جاهای مهم کاربرد دارد.

کفش رسمی مردانه انواع مختلفی دارد، مدل‌هایی مثل مدل بروگ، آکسفورد و برخی ازبوت‌ها کفش رسمی محسوب می‌شوند. در این مقاله ما از تاریخچه کفش و انواع آن ها سخن خواهیم گفت و در آخر مطلبی را درباره ست کردن کفش ها با لباس را می گوییم با ما همراه باشید.

 

کفش رسمی مردانه

مشاهده دیگر نمونه کارهای ما 

 

تاریخچه کفش رسمی مردانه

کفش‌های رسمی مردانه اولین بار در اوایل دهه ۱۹۲۰ میلادی معرفی شدند. در سالهای ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ همه کفش‌های ظاهر یکسانی داشتند تنها تفاوتی که با هم داشتند در نوع کارکرد آنها بود. و از لحاظ رنگ بندی چندان تنوعی در آنها وجود نداشت. اما در جنگ جهانی دوم چرم سخت یافت می شد. به همین دلیل کفش‌های مردانه بسیار گران شدند به حدی که قیمت یک جفت کفش مردانه چرم به نصف درامد ماهانه یک خانواده رسید و این اتفاق باعث تغییر در ظاهر کفش‌های مردانه شد.

انواع کفش های مردانه

 

کفش بروگ

این مدل کفش ها از ترکیب چرم و پارچه تولید می شوند به همین دلیل دارای انعطاف خوبی هستند. این کفش ها از دو رنگ مشکی و قهوه ای تشکیل می شوند.
این کفش معمولا با کت و شلوار رسمی پوشیده می‌شود و رنگ مشکی آن برای محیط های کاری بسیار مناسب است. ممکن است که بوت آن را هم شرکتی تولید کند که این بوت مناسب فصل زمستان است.

کفش آکسفورد

این نوع مدل ها در کشورهای مختلف نام های متفاوتی دارد. و اولین بار در ایرلند و با نام بالمورال تولید شدند. به خاطر طراحی زیبا و منحصر به فرد این طرح اکثر آقایان در مشاغل از آن استفاده می کنند. و می توانید انتخاب خوبی برای پوشیدن در عروسی، مصاحبه‌های شغلی و مراسم رسمی است.

ست کردن کفش و لباس

مهم است که در لباس خود چه رنگی را با چه رنگی بپوشیم که با هم هماهنگ و متناسب باشد. در زیر به چند مورد از ترکیب کفش و لباس اشاره کرده ایم.

کفش مشکی با شلوار خاکستری، این ترکیب همیشه جواب می دهند. و مهم نیست اندام شما چه فرمی باشد این دورنگ ست خوبی برای خوشتیپ شدن است.

کفش قهوه‌ای و شلوار خاکستری، این نوع ترکیب هم می تواند جذاب باشد به شرط آنکه شلوار خاکستری شما بیش از حد تیره نباشد و به مشکی نزند.

کفش مشکی و شلوار سرمه‌ای و آبی، کفش مشکی از آن نوع رنگ هایی است که با هر رنگی به راحتی ست می شود. و هنگامی که در کنار شلوار آبی قرار گیرد یک ترکیب عالی خواهد شد.

کفش قهوه‌ای و شلوار سرمه‌ای و آبی، اگر با هماهنگی مشکی و آبی مشکل دارید این یک ترکیب ایده‌آل برای شماست.

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟