چه کنیم تا کفش نو پا را اذیت نکند؟

کفش نو

فرقی نمی کند که که کفش مردانه بخرید یا زنانه ممکن است در هنگام خرید کفش نو  مقداری پاشما را اذیت کند. برای اینکه راهی وجود داشته باشد که پای شما کمتر اسیب ببیند و از تاول و زخم جلوگیری شود راه های زیادی وجود دارد که در زیر به راه کارهای برای شما عزیزان ارائه می دهیم.

راهکارهای عملی برای آنکه کفش نو پایتان را نزند

چسب زخم

کفش نو

با چسب زخم می توانید زخم های ایجاد شده را بهبود بخشید. این یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین روش است.

پودر تالک

استفاده از پودر تالک باعث می شود که اصطحکاک پا شما در کفش کاهش پیدا کند. قبل از پوشیدن کفشهای نو خود در آن مقداری پودر تالک بریزید. فقط مراقب باشید که کفش تان خیس نباشد که حالت خمیری به خود نگیرد.

استفاده از صابون

اگر قسمت پشت کفشهای نو شما را اذیت می کنید می توانید کمی صابون به قسمت پشت آن بزنید تا حالت لیزی به خود بگیرد.

استفاده از جوراب ضخیم

کفش نو

شما می توانید کفش های نو ی که پا شما را می زند را با جوراب و سشوار آن را اندازه پا خود کنید کمی داخل کفش را سشوار بکشید تا کمی حرارت ببیند و باز شود و با پوشیدن جوراب ان را به سایز بزرگتر از سایز خود تبدیل کنید. مراقب باشید که حرارت زیادی به کفش وارد نکنید تا بافت کفش از بین نرود.

سیب زمینی

با قرار دادن یک عدد سیب زمینی تمیز داخل کفشهای نو می توانید موجب جا باز کردن آنها بشوید. یک شبانه روز سیب زمینی ها را داخل کفش بگذارید و فردا آن را با دستمال پاک کنید.

تهیه کفی طبی برای کفش نو

این کفی ها را می توانید از داروخانه ها، فروشگاه های عرضه کننده وسایل ارتوپدی و حتی فروشگاه های آنلاین تهیه کنید. این کالا در سایزهای گوناگون عرضه می شوند.

استفاده از یخ

کفش نو

در داخل کفش خود یک کیسه آب را قرار دهید و سپس کفشهای نو خود را به مدت یک شبانه روز داخل فریز قرار دهید. این کار باعث می شود که کمی کفش شما بر اثر یخ زدن جا باز کند.

استفاده از کرم های نرم کننده

این روش بیشتر برای کفش های چرمی کاربرد دارد. مقداری کرم مرطوب کننده داخل کفش، در بخش های نوک پنجه و پشت پاشنه بریزید. این کار موجب می شود تا چرم نرم شود و وقتی یک روز بعد آن را می پوشید، احساس راحتی خواهید داشت.

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟