در خانه از کدام دمپایی استفاده کنم؟ دمپایی طبی روفرشی یا معمولی

دمپایی طبی روفرشی

استفاده از دمپایی در منزل به شما کمک می کند که از کمر درد و زانو درد در امان باشید اما نه هر دمپایی. دمپایی طبی روفرشی به دلیل طراحی و استانداردهایی که دارد مانع هر نوع عوارض در پا می شود.

اگر شما فردی سالم هستید و هیچ گونه مشکلی در بدن ندارید ضرورتی وجود ندارد که از دمپایی طبی روفرشی استفاده کنید. اما با استفاده از انواع طبی دمپایی می توانید از خطراتی که ممکن است در پیری به سراغ شما بیاید جلوگیری کنید.

دمپایی طبی روفرشی

دو نوع پا و بیماری پا وجود دارد که در گروه اول افراد دچار التهاب کف پا هستند اما کف پای سالم و طبیعی را دارند. و گروه دوم دچار خار پاشنه پا می باشند و دارای قوس شدید در قسمت کف هستند. پوشیدن دمپایی روفرشی طبی در گروه ضرورتی آنچنانی را ندارد اما گروه دوم باید حتما با مشورت پزشک از دمپایی طبی استفاده کنند.  توصیه ما به این بیماران این است که حتما از دمپایی روفرشی طبی که دارای کفی نرم و پاشنه کوتاه هستند استفاده کنند. هر چه دمپایی که در منزل استفاده میکنید نرم تر و راحتر باشد احساس شما بهتر خواهد بود و آرامش بیشتری خواهید داشت.

کاتالوگ صندل طبی گروه صنعتی یحیی

دمپایی های معمولی

یک دمپایی روفرشی یا معمولی خوب و مناسب باید حداکثر یکی دو سانتی‌متر پاشنه داشته باشد تا بتوان با راحتتر در منزل راه رفت. و دمپایی‌های لژدار به هیچ وجه برای استفاده مداوم و مستمر در منزل یا خارج از منزل مناسب نیستند. توصیه ما این است که خانمها این نکته را توجه کنند که پوشیدن مداوم دمپایی در منزل باعث بروز مشکلات جدی پا می شود.

گاهی خانم‌ها به خیال اینکه پوشیدن دمپایی‌هایی با لژ ۸-۷ سانتی‌متری که از پاشنه تا پنجه به یک اندازه است، برای آنها ضرر ندارد، به سلامت خودشان آسیب می‌رسانند اما دمپایی باید نسبتا سفت و کف کفش  باید نرم باشد. به علاوه بهتر است کمی قوس در کف کفش یا دمپایی وجود داشته باشد.

 

مقالات مرتبط:

 

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟