هر مردی باید یک کفش مردانه چرم در جاکفشی داشته باشد؟

کفش مردانه چرم

یکی از ملزوماتی که هر مردی باید داشته باشد کفش مردانه چرم خوب و شیک است. که برای مهمانی ها و مجالس خاص از آن استفاده نمایید. کفش های مردانه انواع مختلفی دارد که در زیر آنها را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

انواع کفش ها

آکسفورد، لوفر، دربی و چلسی این نوع کفش ها علاوه بر اینکه می توان با کت وشلوار ها پوشید کاربردهای دیگری نیز دارد. و می توان با لباس های برش خورده و دخت دار و همچنین لباس های تیره رنگ نیز می توان ست کرد و استفاده نمود.

کفش‌های رسمی مردانه نسبت به نوع زنانه‌ی آن از تنوع مدل و رنگ کمتری برخوردارند. اما کاربرد بیشتری را دارند. مثلا کمتر لباسی وجود دارد که با کفش های آکسفورد نتوان ست کرد. کفش های آکسفورد به دلیل شیک و راحت بودن که طرفدار زیادی دارد. نکته‌ی جالب در مورد کفش‌های رسمی مردانه این است که معمولاً هر مردی سبک خاص خود را برای انتخاب کفش رسمی دارد؛ کسی که آکسفورد می‌پوشد، خیلی سخت به سراغ مدل‌های لوفر و مونک استرپ می‌رود و برعکس. هر چند که خانم ها حساسیت بیشتری در انتخاب و نوع کفش های خود دارند ولی اقایونی نیز هستند که به مدل و ست کردن کفش و لباس های خود نیز اهمیت زیادی می دهند.

کفش مردانه چرم
نمونه کفش مردانه چرم یحیی

داشتن یک جفت کفش مردانه چرم

اگر داشتن کفش های مختلف را اسراف بدانید و یا داشتن آن برای شما ضروری نباشد اما حتماً باید یک جفت کفش رسمی مناسب در جاکفشی شما وجود داشته باشد. خیلی از افراد به نوع مات کفش ها بیشتر علاقمند هستند تا نوع براق آن. مهم نیست که چه نوع کفشی دوست دارید مهم این است که بدانید ان را با چه لباسی و کجا باید پوشید را بابد بدانید. نوع براق به این علت محبوبتر که هم جلوه توجه بیشتری دارد و هم تمیز کردن آن راحتتر است به این علت که بعضی آن را انتخاب می کنند.  اگر به پوشیدن کفش خاصی عادت ندارید و می‌خواهید به جای عجیب جلوه کردن، شیک و عادی به نظر برسید، از انتخاب کفش‌های کاملاً نوک‌تیز، کاملا مربعی و کاملا گرد، اجتناب کنید. کفش رسمی باید برشی مناسب و همخوان با پای شما داشته باشد.

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟