کفش Super 3m گروه صنعتی یحیی

کفش Super 3 m گروه صنعتی یحیی

مناسب ترین و بهترین پای پوش هایی که برای محافظت و سلامتی پا ها پیشنهاد می شود کفش های ایمنی می باشند . کفش ایمنی با استفاده از خصوصیت ها و ویژگی هایی طراحی و تولید می شوند که پا ها را از صدمه دیدن در مقابل حوادث و خطراتی که در حین کار کردن ممکن است رخ دهد حفاظت می کنند.

کفش Super 3M

پا ها از جمله اعضای اصلی بدن می باشند و سلامتی آن بر عهده خود افراد و یا کار فرمایان شرکت ها و کارخانه ها و هر سازمانی می باشد ، بنابراین تهیه یک کفش مناسب و ایمنی در کار های سخت ، اصل مهمی می باشد که باید حتما از آن پیروی کرد.

کفش ایمنی با سر پنجه فولادی آن قادر است از انگشتان پا در برابر انرژی معادل با 200 ژول و نیروی فشردگی حداقل 15 کیلو نیوتن محافظت کند. و از قطع شدگی انگشت های پا در مقابل سقوط اشیا سنگین و یا تیز جلوگیری نمایند. کفش ایمنی همچنین خاصیت ضد لغزندگی دارند که از افتادن و لغزیدن افراد جلوگیری می کند.

کفشهای ایمنی معمولا از چرم ها غیر قابل فساد که پوست دباغی سبک وسنگین هستند تولید می شوند.

استفاده از كفش‌هاي ايمني در محيط‌هايي كه امكان آسيب ديدن پاي كاربران وجود دارد امري ضروري است. محصول فوق نيز به‌همين منظور طراحي و توليد مي‌شود.

 

مقاومت مثال زدنی کفش Super 3M

کفش Super 3M یحیی دربرابر اسيد، باز، بنزين و روغن مقاوم بوده و از پاي كاربر دربرابر اين مواد محافظت مي‌كند. ساختار كفي اين كفش ايمني از جنس پلي يورتان بوده كه استحكام بسيار بالايي دارد و به‌راحتي دچار سايش نمي‌شود.

طراحي اين كفي به‌خوبي انجام شده است و مانع از لغزش كاربر در حين كار مي‌شود. کفش Super 3M به‌شكل ساق‌كوتاه توليد مي‌شود و ساختار بيروني آن را چرمي مصنوعي شكل داده است. در قسمت پنجه‌ي اين كفش نيز لايه‌اي فولادي قرار دارد كه مانع از آسيب ديدن پنجه و انگشتان پاي وي خواهد شد. کفش Super 3M وزني برابر 1 كيلوگرم دارد و از خاصيت آنتي‌باكتريال سود مي‌برد. اين محصول تحت عنوان مدل «Super 3M» به بازار عرضه مي‌شود.

تماس با پشتیبانی
1
ارسال پیام به پشتیبانی سایت
نیاز به راهنمایی دارید؟