تماس با کارشناسان فروش :  99-02156392197

با علائم کفش ایمنی بیشتر آشنا شوید
با علائم کفش ایمنی بیشتر آشنا شوید

با علائم کفش ایمنی بیشتر آشنا شوید

خیلی از افراد کفش ایمنی ( کفش کار ) را خریداری می کنند بدون آنکه توجه ای به علائم کفش ایمنی ( کفش کار ) کنند. یا خیلی از افراد این سوال اصلا برای شان پیش نمی آید که این نوع علائم ها چیست. و برای خیلی ها  شاید موضوعی بی اهمیت باشد. اما تعدادی هستند که دوست دارند درباره این نوع علایم ها بیشتر بدانند. ما امروز می خواهیم این موضوع را برای شما بیان کنیم که هرر علایم در کفش ایمنی دارای یک حرف و یا شاید یک هشدار برای استفاده کنندگان آن باشد پس از این موضوع ساده عبور نکنید و با ما همراه باشید تا در این باره اطلاعاتی را کسب کنید.

 

علائم کفش ایمنی

Pu

در ساخت زیره کفش از پلی پورتان استفاد می کنند که به طور اختصاری به آن ru گفته می شود. این مواد دارای خواص عالی و خوبی است ک کاربرد فراوانی در صنعت کفش دارد. این نوع پلیمر ها جزء کالای پر مصرف نیز محسوب می شوند.

RR

این علائم کفش کار به شما می گوید که این نوع کفش در مقابل ابزار تیز و برنده مستحکم است که پای شما را از این موارد حفظ خواهد کرد.

CP

این نوع علایم کفش ایمنی به شما این پیام را می دهد کفش در مقابل جریان الکتریسته مقاوم است و شما با پوشیدن این نوع کفش با این اختصار می توانید آزادانه پایتان را بر روی کابل های برق بگذارید. البته این تنها یک مزاح کوچک بود و تا جایی که امکان دارد از جریانات الکتریسته خود را دور و یا محافظانه کار کنید. زیرا که هیچ چیز مطلق نیست.

SD

علایم کفش ایمنی ( کفش کار ) این هشدار را برای شما بیان می کند که این نوع کفش به گونه ای تعبیه شده است که پای شما در مقابل انواع انفجارها محافظت خواهد کرد. بعضا از عبور جریان الکتریسته به پای شما را جلوگیری می کند.

SB

مخفف Safety Basic است که پایه استاندارد کفش ایمنی ( کفش کار ) میباشد. کفش ایمنی SB باید دارای یک سرپنجه فلزی باشد با مقاومت ضربه پذیری 200 ژول می باشد. شما با دیدن این علائم کفش کار متوجه خواهید شد که کفش شما چه وزنی را می تواند تحمل کند.

 

کفش کار - کفش ایمنی

محصولات ایمنی

 

مطالب دیگر:

کفش Super 3m گروه صنعتی یحیی

ویدیوی خط تولید کفش ایمنی یحیی

کفش ایمني یحیی تولید کننده کفش طبی مهندسی super 3M عایق برق

کاتالوگ کفش ایمنی