تماس با کارشناسان فروش :  99-02156392197

کفش قهوه ای مردانه را با چه شلوار هایی می توان ست کرد؟
کفش قهوه ای مردانه را با چه شلوار هایی می توان ست کرد؟

کفش قهوه ای مردانه را با چه شلوار هایی می توان ست کرد؟

کفش قهوه ای مردانه

نمونه کفش های شخصی یحیی

 

کفش قهوه ای مردانه گر چه زیاد مرسوم نیست و یا ممکن است افرادی  از این رنگ استفاده های زیادی را نکنند. اما از نظر تیم حرفه ای مد و لباس رنگ قهوه ای یکی از لوکس ترین و بهترین رنگ ها است که جلوه خاصی را در کفش ها دارند. زیرا کفش قهوه ای مردانه را می توان تقریبا با همه رنگها ست کرد که در زیر به انواع آنها خواهیم پرداخت.

ست کفش قهوه ای مردانه با انواع کت و شلوارها 

بهترین راه برای تصمیم گیری اینکه چه رنگ قهوه ای مناسب است هماهنگی با سایر لباسهاست. مثلا توناژ تیره تر رنگ قهوه ای قابلیت ست شدن بیشتری با مشکی دارد. در زیر این موضوع را بیشتر توضیح خواهیم داد.

کفش قهوه ای مردانه با کت و شلوار سیاه

بحث بی پایانی وجود دارد درباره اینکه می توان سفید و سیاه را با قهوه ای پوشید یا نه. به هرحال استفاده از یک کت و شلوار مشکی و یک کفش جیر قهوه ای می تواند یک استایل کلاسیک جالب تری بسازد. نکته در این جا قرار دارد که برای پوشیدن با کت و شلوار سیاه قهوه ای تیره را انتخاب کنید و از قهوه ای روشن اجتناب کنید.

کفش قهوه ای مردانه با کت وشلوار سورمه ای

کفش های قهوه ای واقعا با کت و شلوار سورمه ای خوب می شوند. اما باز این هم بستگی به انتخاب درست طیف درست قهوه ای و سایر اکسسوری ها دارد. کت و شلوار سورمه ای خود را با پیراهن مردانه آبی یا صورتی روشن و توناژ رنگی متوسط قهوه ای برای کفش ست کنید.

حتما بخوانید
چرا باید از دمپایی طبی استفاده کنیم؟

در اینجا از طیف تیره تر نیز می توانید استفاده کنید. اگر یک پیراهن آبی روشن پوشیدید آن را با لوفر یا بروجس (مدل های مختلفی کفش که مردان باید بشناسند) ست کنید که به خوبی هماهنگ می شوند.

کفش قهوه ای مردانه با کت وشلوار خاکستری

معمولا و به طور سنتی کت و شلوار خاکستری و طوسی را با کفش های مشکی می پوشند اما اگر شما یک کت وشلوار ذغالی دارید کفش قهوه ای تیره می تواند خوب باشد. قاعده کلی این است که برای ست کردن رنگ طوسی و خاکستری از طیف رنگی قهوه ای که مایل به زرد است باید اجتناب کنید.

مواردی که تا الان بیان شد می تواند شما را در محل کار کمک کند اما برای استایل های کژوال نیز قهوه ای یک انتخاب عالی است.

 

 

مقالات دیگر: هنگام سفر باید چه کفشی بپوشیم؟ 

چند نوع کفش مردانه مجلسی داریم ؟

چگونه کفش رسمی مردانه خود را با لباس خود ست کنیم؟

چگونه از کفش چرم خود نگهداری کنیم؟