تماس با کارشناسان فروش :  99-02156392197

سوالات متداول

اندازه دقیق کفش

سایز واقعی پای من چند است؟’

برای بدست آوردن سایز دقیق پا دو روش متداول وجود دارد که در زیر دو روش را برای شما عزیزان توضیح می دهیم:

روش 1:

طول پای خود را از قسمت انتهایی تا نوک انگشت شصت پا اندازه بگیرید. اگر طول پای شما 26 سانتی متر باشد باید آن را بعلاوه 2 کرده و سپس ضربدر 3 کنید و در نهایت حاصل را بر 2 تقسیم کنید.

مثال:

26+2=>28  => 28 * 3 = 84  => 84 / 2 = 42

سایز پای شما 42 است.

نکته : البته این اندازه گیری برای همگان ممکن است که یکسان نباشد و نوع و جنس کفش نیز در اندازه آن دخیل می باشد. ولی روش استاندارد این دوروشی است که بیان شد.

روش 2:

یک خط کش را روی یک سطح صاف قرار دهید و دور پای خود را با خودکار در روی صفحه ای بکشید. همین مراحل را برای پای دیگر نیز انجام دهید. میانگین اندازه پاها را محاسبه کنید و با توجه به جدول زیر ببنید به کدام عدد نزدیکتر است. به هر عددی نزدیکتر بود سایز پای شما همان خواهد بود.
مثلا اگر طول پای راست شما 27 سانتی متر و طول پای چپ شما 26 سانتی متر باشد ، میانگین 26.5 خواهد شد که سایز کفش شما  43 است.

 

 

شستشوی کفش چرم

 

برای شستشوی چرم وکفش چرمی باید به حالت پرداخت شده یا پرداخت نشده چرم دقت کنید. برای آگاهی یافتن از اینکه کفش چرمی شما پرداخت شده است یانه , باید به برچسبی که داخل کفش یا جعبه آن قرار گرفته است مراجعه کنید.

دو روش برای شتسشوی کفش پرداخت نشده و یک روش برای شستشوی کفش پرداخت شده وجود دارد که شما میتوانید با مطالعه مقاله نکاتی برای نگهداری کفش چرم با این روشها آشنا شوید.

 

تشخیص چرم اصل

باتوجه به بازار فعلی تشخیص چرم اصل از چرم تقلبی بسیار دشوار می باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد موقع خرید کفش به اصل بودن چرم آن شک کنید. و دوست داشتید راهکاری برای تشخیص چرم اصل از چرم تقلبی بلد بودید. برای تشخیص دادن این مسئله باید اول چرم اصل را از  چرم مصنوعی بشناسید. و 9 مراحل  را برای تشخیص این دو از هم را باید طی کنید.

 

صندل طبی

شکل ظاهری پاها نقش زیادی در سلامت پا ایفا میکند، بنابراین، ناهنجاری هایانگشتان و غیر طبیعی بودن قوس کف پا می تواند باعث وارد آوردن فشار به قسمت هایی از پا شود. در نتیجه، بروز زخم  ، میخچه ، اختلال در راه رفتن و ساییدگی های غیر طبیعی کفش را به همراه خواهد داشت.
پوشیدن یک کفش طبی مناسب و آگاهی از خصوصیات آن میتواند باعث اصلاح قوس های غیر طبیعی و کنترل فشار روی پا شود. از درد و زخم و مشکلات بعدی جلوگیری کند.

افراد نیازمند به استفاده از کفش‌ها و صندل‌های طبی شامل موارد زیر می‌شوند:

  • افراد دارای ناهنجاری‌های متحرک ، برای اصلاح صافی کف پا در کودکان .
  • افراد دارای ناهنجاری ‌های ثابت برای کاهش درد و توزیع فشار .
  • افراد دارای پاهای دردناک برای کاهش درد خار پاشنه و التهاب کیسه زلالی زیر پاشنه.

برای جلوگیری از تغییر شکل پا اگر این کفی‌ها برای کودکان در سنین 7 تا 10 سال که کف پای آن ها در حال شکل گیری است، مورد استفاده قرار گیرد. حاصل آن برخورداری از کف پایی استاندارد تا آخر عمر است. به علاوه این کفی‌ها برای زنان باردار که در یک دوره 6 ماهه با اضافه وزن تحمیلی رو به رو هستند توصیه می شود .

 

مراحل سفارش و خرید محصولات ما

جهت رویت و تست محصولات ما  از طریق تلگرام درخواست نمونه فرمایید تا کادر فروش به ارسال نمونه اقدام کنند. و جهت آگاهی و شناخت بیشتر کارشناسان ایمنی سراسر کشور در مورد مسائل فنی یک لنگه کفش آماده جهت تست ارسال میگردد. تا کارشناسان فنی بتوانند از کیفیت پاخور و تست راحتی کفش اطمینان خاطر بدست آورند. همچنین برای مشاهده اجزای کفش یک لنگه به صورت بریده شده از وسط به همراه برگه چاپی یا سی دی خدمت کارشناسان فنی ارسال میگردد. کانال تلگرامی گروه ما

 

نمونه رایگان کفش ایمنی

کارخانه : تهران- بزرگراه ایت الله سعیدی- رباط کریم- شهرک صنعتی نصیر آباد – خیابان سرو 2- پلاک B95

تلفن: 99-02156392197

فکس: 02156392199

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم. کفش یحیی بوسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.

 

عضویت در سایت

کفش یحیی برای آنکه هزینه های جاری مصرف کننده گان را کاهش دهد بخشی را راه اندازی کرده تا شما بتوانید سفارشات خود ر از طریق این فرم به عنوان خریدار عمده پر کرده و سفارش دهید. فرم ثبت سفارش روی این فرم ثبت سفارش کلیک کرده و سفارش خود را به صورت عمده یا خرده ثبت نمایید.

توجه : همه شرکتها ، سازمانها ، ادارات و فروشگاه های عمده فروشی با عضویت در وب سایت کفش یحیی وبا پر کردن این فرم  ، پس از تایید کارشناسان کفش یحیی میتوانند تمامی محصولات را به قیمت عمده مشاهده و نسبت به خرید آسان و راحت اقدام نمایند.

 

شرایط فروش

شما میتوانید برای دریافت نمونه کار ،با ارسال فکس یا ایمیل درخواست خود را کتبی ارسال نمایید و واحد فروش اقدامات لازم را مبذول فرمایند. کارشناسان فروش: 99-02156392

 

قوانین تعویض و عودت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های کفش یحیی بوده است و کفش یحیی در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.اما در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، و یا تغییر سایز برای مشتری در صورتیکه با هماهنگی قبلی انجام شده باشد. کالا عودت و بازپس گرفته می شود  شما می توانید با کارشناسان خدمات مشتريان به شماره تلفن تماس 99-02156392 بگيريد. و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نکته: بازگشت كالا صرفا با هماهنگي كارشناسان ميسر خواهد بود.