تکذیبیه ی گروه صنعتی یحیی

تکذیبیه ی گروه صنعتی یحیی

به نام خدا

با توجه به انتشار ویدیویی در هفته ای که  گذشت . در فضای مجازی , گروه صنعتی یحیی برای روشنگری بیشتر این موضوع و آگاهی  مخاطبان عزیز , خود را ملزم به انتشار این  تکذیبیه می داند.

اخیرا ویدیویی در کانالهای تلگرامی و صفحات اینستاگرام با مضمون « تشخیص ماسک واقعی و تقلبی » منتشر شده است . که متولیان آن ادعا میکنند ماسک واقعی در برابر شعله , آتش نمیگیرد. در این تست یکی از ماسک های برند یحیی مشاهده میشود که گفته میشود این ماسک کیفیت لازم را نداشته و تست را انجام نمی دهند.

همانطور که میدانید هر سه لایه ماسک یحیی از لایه های تکنولوژی  SMS(ملت بلون –اسپان باند) تشکیل شده است.

یکی از مشخصه هایی که نشان میدهد ماسک از لایه های ملت بلون تشکیل شده است یا نه تست آتش است. این لایه ها در مواجه با آتش همانند پلاستیک ذوب میشوند . در ویدیویی که در همین خبر با شما به اشتراک میگذاریم به راحتی این ویژگی در ماسکهای شرکت یحیی  قابل مشاهده است.

 

 

لذا محتوای ویدیوی  منتشر شده در فضای مجازی از طرف این شرکت کاملا تکذیب و رد میشود. و این شرکت حق خود می داند تا هرگونه ی سوء استفاده ی صورت گرفته از انتشار این ویدویو را پیگیری کند. و شکایت از متولیان این موضوع را به مراجع ذی صلاح تقدیم نماید.

 

ویدیوی تست آتش برای ماسکهای برند یحیی

 

باتشکر

گروه صنعتی یحیی

فهرست مطالب

2 پاسخ

  1. با سلام ۴ عدد ماسک n95 با فیلتر قابل تعویض از ایمن کالا ( به قیمت ۲۲۰ هزار تومان)برای خود و اعضای خانواده خریدم (کد ۵۹۹). فیلتر قابل تعویض آن بقدری کوچک است که حدود یک سانت از بالا و یک سانت از پائین ماسک پارچه ای را نمی پوشاند و در نتیجه در نتیجه هوا به آسانی به داخل ماسک نفوذ می کند. از طرفین سمت چپ و راست ماسک هم که باز است و از آنجا هم هوا به آسانی وارد بینی و دهان می شود. گیره بینی آن هم با دوسوزن منگنه معمولی فیکس شده است.
    شما با تولید و فروش این ماسک به مردم با جان آنها بازی میکنید. چرا که یک اطمینان کاذب را به استفاده کننده القا می کنید در حالیکه این ماسک کار آرائی لازم در سد کردن راه نفوذ ویروس را ندارد. پارچه داخلی ماسک – آنکه در تماس مستقیم با صورت می باشد بقدری نازک است که با هر تنفس وارد حفره های بینی می شود. متاسفانه فروشنده حاضر به پس گرفتن سه ماسک باز نشده نشد و پولم بر باد رفت چرا که من جرئت استفاده از این به اصطلاح ماسک را ندارم . این ماسک مشکل طراحی دارد و نمونه های خارجی آن فیلتر بصورت پاکتی قرار می گیرد نه کشوئی.

    1. با سلام و درود خدمت شما و ضمن پوزش بابت مشکل بوجود آمده – مشکل شما مطرح شد و شما میتوانید برای پیگیری بیشتر با شرکت تماس بگیرید تا در صورت عدم استفاده از کالا مبلغ به شما عودت داده شود و یا کالای جایگزین برای شما ارسال شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02156394025-26 واحد فروش