درباره ما

درباره گروه صنعتی یحیی

این مجموعه با توجه به سوابق خوب بازرگانی در زمینه تهیه و توزیع تجهیزات ایمنی و با هدف استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص داخلی و کارآفرینی و حمایت از تولید داخلی در سال ۱۳۹۲ اقدام به راه اندازی کارخانه ای با مدرن ترین دستگاه های روز دنیا نموده و خود را متعهد نموده تا ضمن تولید محصولی با کیفیت و داشتن تاییدیه مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت وزارت کار ، رضایت مشتریان را در کارنامه خود ثبت نماید. انتخاب مواد اولیه با کیفیت، استفاده از تجهیزات با تکنولوژی روز دنیا بکارگیری نیروهای با سابقه و متعهد سر لوحه کار این مجموعه می باشد. 

هدف گروه صنعتی یحیی

هدف گروه صنعتی یحیی، توسعه صنعت ایمنی و تولید کفش ایمنی کشور با بهترین و جدیدترین مواد اولیه است که صنعت تولید کفش ایمنی کشور را هم ردیف صنعت تولید کشورهای پیشرفته قرار دهد.

چهارمین نمایشگاه بین المللی بهداشت، ایمنی

محصولات تولیدی گروه صنعتی یحیی با دارا بودن تاییده از وزارت کار و و رفاه اجتماعی و استاندارد و نیز دارای استاندارد اروپایی CE توانسته است رضایت مندی بیشتری از مشتریان و مصرف کنندگان خود را جلب نماید.

گروه صنعتی کفش یحیی از سال ۱۳۴۲ جز اولین فروشگاهها در ایران با نام فروشگاه بابایی به بنیانگذاری مرحوم حاج بابا پناه نژاد در زمینه فروش تجهیزات ایمنی و آتش نشانی آغاز کرد. پس از چندین سال آقای نوروز صدیقی با کسب کارنامه درخشان و خوش خدمتی به صنعت کشور ،فروشگاهی با نام فروشگاه ایمن بهداشت در خیابان امام خمینی تهران ( حسن آباد )ادامه داد و علاوه بر آن ، در سال ۱۳۸۰ در خیابان سعدی تهران به فروش محصولات کفش نادر پرداخت.
در همان سال آقای یوسف صدیقی متولد بیستم تیر ۱۳۶۵فرزند ایشان ، پس از اتمام تحصیلات ، شروعی بزرگ و تحولی به فروشندگی و شناخت کفش پرداخت و دو سال بعد از آن برای شناخت بیشتر به کار تخصصی لوازم ایمنی و آتش نشانی وارد آن عرصه شد. پس از چندین سال واردات لوازم ایمنی از جمله ثبت برندیگ SUPER 3M و فعالیت بر روی محصولات Peltor north 3M و گازسنج های تخصصی و ماسک های ضد گاز ،به موجود نبودن کفش ایمنی استاندارد و راحت  پی برد و خود را برای یک تحول و جهش برای تولید بهترین کفش ایمنی در کشور آماده کرد.با توجه به اینکه چندین سال تجربه در فروش بهترین کفش طبی کشور یعنی کفش نادر داشت، قدم محکم تر برای شروع و استارت برند کفش یحیی برداشت.
کفش یحیی در سال ۱۳۹۲ با ۳۰ نفر نیروی کار شروع به فعالیت کرد با تولید روزانه ۳۰۰جفت کفش ایمنی و با اخذ دانش و استفاده از متخصصین این رشته علم خود اعم از شناخت و تولید کفش و هم مهمتراز همه مدیریت انسانی و زمانی را با استفاده از اساتید دانشگاهی  روز به روز افزایش داد. ۲ ماه پس از شروع تولید کارگاه دیگری برای دوخت رویه کفش احداث کرد و با ۲۵ نفر نیرو . ۶ماه پس از آن دو کارخانه را انتقال به یک کارخانه بزرگتر در شهرک صنعتی نصیر آباد داد.

پس از گذشت یک سال شروع به تولید صندل های طبی استاندارد با قالب های کشورترکیه شد که ۲۸ مدل صندل با نوآوری های منحصر به فرد را داراست و هم اکنون در کلیه شهرهای کشور نماینده فروش دارد. پس از ان یک کارخانه دیگر را احداث کرد که تولید کفی های طبی تخصصی برای کفش های ایمنی و شخصی احداث کرد که با ظرفیت روزانه۳۰۰۰ جفت تولید کفی طبی. در سال ۹۴ برای اینکه تولیدات در یک جا انجام شود تا کنترل کیفی دقیق تری باشد و همچنین تولید کفش ایمنی ضد برق را به تولیدات اضافه کنیم،هر دو کارخانه به یک کارخانه بزرگ تر انتقال یافت.

هم اکنون شرکت کفش یحیی تولید روزانه ۱۱۰۰ جفت کفش ایمنی مهندسی و کارگری و ضد برق و همچنین روزانه ۴۰۰ جفت صندل های طبی با مجموعا ۹۰ نفر نیروی کار در کارخانه و ۲۵ نفر نیروی فروشگاهی و اداری و ۳۵ نفر نیروهای کاردر منزل که مجموعا ۱۵۰ نفر مستقیم و ۳۰۰ نفر نیروهایی که فقط برای ما در کارخانه هایی مثل چرمسازی ، بندبافی ،جعبه و کارتن ، انواع پارچه و…را داراست.

با آرزوی تولیدات بیشتر و کارآفرینی هایی برای مردم کشور انتخاب نام یحیی بر روی این سازمان برای بزرگ بودن و ارزشمند بودن این اسم به خاطر اینکه تنها نامی هست که خداوند بر روی بنده قرار داده اند و در سوره مریم ایه هفت به زکریا میفرمایند :

ای زکریا!ما تو را به فرزندی بشارت میدهیم که نامش یحیی است و پیش از این همنامی برای او قرار نداده ایم

فعالیت ما

گروه صنعتی یحیی علی رغم تولید کفش ایمنی با نام تجاری یحیی و Super3M و کفش های چرم مجلسی در تهیه و توزیع لوازم ایمنی از جمله انواع کلاه ایمنی ، ماسک های صنعتی و شیمیایی ، گوشی های صداگیر ، لباس کارهای مهندسی – شیمیایی – نسوز ، دستکش های صنعتی ، لوازم آتشنشانی و … فعالیت می کند.