تماس با کارشناسان فروش :  99-02156392197

کفش Super 3m گروه صنعتی یحیی
کفش Super 3m گروه صنعتی یحیی

کفش Super 3m گروه صنعتی یحیی

کفش Super 3 m گروه صنعتی یحیی

مناسب ترین و بهترین پای پوش هایی که برای محافظت و سلامتی پا ها پیشنهاد می شود کفش های ایمنی می باشند . کفش ایمنی با استفاده از خصوصیت ها و ویژگی هایی طراحی و تولید می شوند که پا ها را از صدمه دیدن در مقابل حوادث و خطراتی که در حین کار کردن ممکن است رخ دهد حفاظت می کنند.

کفش Super 3M

پا ها از جمله اعضای اصلی بدن می باشند و سلامتی آن بر عهده خود افراد و یا کار فرمایان شرکت ها و کارخانه ها و هر سازمانی می باشد ، بنابراین تهیه یک کفش مناسب و ایمنی در کار های سخت ، اصل مهمی می باشد که باید حتما از آن پیروی کرد .

کفش ایمنی با سر پنجه فولادی که در پنجه آن ها به کار رفته است قادر می باشند از انگشتان پا در برابر انرژی معادل با 200 ژول و نیروی فشردگی حداقل 15 کیلو نیوتن محافظت کنند و از قطع شدن آن ها در مقابل افتادن اشیا سنگین و یا تیز جلو گیری نمایند . کفش ایمنی همچنین خاصیت ضد لغزندگی دارند که از افتادن و لغزیدن افراد جلوگیری می کند .

کفش ایمنی از چرم ها غیر قابل فساد که پوست دباغی شده ی سبک وسنگین می باشد تولید می شوند.

استفاده از كفش‌هاي ايمني در محيط‌هايي كه امكان آسيب ديدن پاي كاربران وجود دارد امري ضروري است. محصول فوق نيز به‌همين منظور طراحي و توليد مي‌شود.

کفش Super 3M یحیی دربرابر اسيد، باز، بنزين و روغن مقاوم بوده و از پاي كاربر دربرابر اين مواد محافظت مي‌كند. ساختار كفي اين كفش ايمني از جنس پلي يورتان بوده كه استحكام بسيار بالايي دارد و به‌راحتي دچار سايش نمي‌شود.

حتما بخوانید
حضور کفش یحیی در نمایشگاه بین المللی نفت گاز به روایت تصویر

طراحي اين كفي به‌خوبي انجام شده است و مانع از لغزش كاربر در حين كار مي‌شود. کفش Super 3M به‌شكل ساق‌كوتاه توليد مي‌شود و ساختار بيروني آن را چرمي مصنوعي شكل داده است. در قسمت پنجه‌ي اين كفش نيز لايه‌اي فولادي قرار دارد كه مانع از آسيب ديدن پنجه و انگشتان پاي وي خواهد شد. کفش Super 3M وزني برابر 1 كيلوگرم دارد و از خاصيت آنتي‌باكتريال سود مي‌برد. اين محصول تحت عنوان مدل «Super 3M» به بازار عرضه مي‌شود.

معرفی کفش ایمنی یحیی در دیجی کالا

ویدیوی خط تولید کفش ایمنی یحیی