تماس با کارشناسان فروش :  99-02156392197

کفش ایمني یحیی تولید کننده کفش طبی مهندسی super 3M عایق برق
کفش ایمني یحیی تولید کننده کفش طبی مهندسی super 3M عایق برق

کفش ایمني یحیی تولید کننده کفش طبی مهندسی super 3M عایق برق

کفش ایمني یحیی تولید کننده کفش ایمنی در ایران

تولید کفش ایمني عایق برق توسط تولید کننده کفش از دقت و حساسيت خاصي به لحاظ طراحي و كيفيت برخوردار است ، به طوريكه از نام اين کفش پيداست ، داراي كاربرد مصارف صنعتی  با ماهيت ايمنی طبی مهندسی مي باشد. فلسفه وجودي هر سازماني از ماموريت آن سرچشمه مي گيرد. گروه صنعتی يحيی با ماموريت و هدف پايه ريزي سبك نوين در توليد کفش ايمنی مناسب، و درخور شان مهندسين و كارگران ايرانی و با انتخاب همكاران متخصص در زمينه دانش مديريت، مدل سازی و توليد كفش با بكار گيري از تجربيات و پژوهش ها و تحقيقات دانشگاهي و شركت هاي معتبر جهانی فعال ، در اين زمينه (جاگرز و سوپر تری ام) در سال 1392 پا به عرصه وجود گذاشت.

پس از انجام اقدامات اولیه ، در جهت دریافت و کسب تاییدیه از وزارت کار وخصوصاً مرکز تحقیقات و تعلیمات فنی و بهداشت کار، اقدامات مقتضی در این خصوص صورت پذیرفت که نهایتاَ با بررسی ها و بازرسی های ایشان ، این شرکت موفق به کسب تاییدیه از مراکز مذکور در خصوص کفش ایمنی با سرپنجه های فولادی و کامپوزیت ( عایق برق ) گردید.

 

عليرغم اينكه مدت زيادي ،از تأسيس اين واحد توليدي نمي گذرد، توانسته در ميان توليدكنندگان اين محصول نام خود را در صدر پرفروشترين برندهای تجهيزات ايمنی ثبت نمايد و اين امر ميسر نبوده جز با بهره گيري از ماشين آلات روز دنیا (قالباً ايتاليا وآلمان) و همچنين مواد اولیه با يكفيت همچون مواد پی یو شرکت كويم ايتاليا، چرم طبيعي گاوي و استفاده از بهترين كفي طبي پلي اورتان و …

سایر ویژگی های کفش یحیی :

 • مدرن ترین دستگاه ریزشی 36 ایستگاه کشور ایتالیا

 • بهترین دستگاههای برش چرم بویژه دستگاه برش چرم دروازه ای از کشور ایتالیا بهترین نوع

 • دستگاه های چرخ دوخت کفاشی و لوازم متعلقه آنها از کشورهای مختلف

 • بهترین نوع دستگاه کارکشی پاشنه و پنجه ایتالیا

 • استفاده از بهترین نوع مواد مصرفی از قبیل : چرم طبیعی و مصنوعات غالباً داخلی

 • (تبریز و تهران)  نخ ایتالیائی جهت استحكام بالا

 • پد استريپ پي وي سي جهت جلوگيري از گازگرفتگي پا توسط سرپنجه

 • مواد آنتی باکتریال جهت کند شدن رشد باکتری در داخل کفش  کفی طبی

 • پلی اورتان ضخیم با دیواره بلند در لبه داخلی جهت جلوگیری از فشار موضعی و درد

 • زیره پی یو ضد سایش و سرخوردگی و ضد نفت و روغن های صنعتي شركت كويم

 • عایق برق

 

حتما بخوانید
ویژگی کفش طبی مناسب و ارتباط آن با انواع بیماری های پا

استفاده از بهترین نوع تکسون ایتالیایی ضد آب که باعث همیشه پا برجا بودن ساختمان کفش میشود. تكنولوژي مموري فوم در کفی داخلی کفش استفاده شده است، کفی های تولید شده با این تکنولوژی از انعطاف ونرمی زیادی برخوردار هستنند به گونه ای که با پوشیدن کفش به سرعت شکل کف پا را به خود گرفته و با پر کردن گودی کف پا حداکثر راحتی را فراهم میکند و ديگر موارد مربوط به توليد كفش ايمني كه امکان ذکر تمامی آنها در اینجا میسر نیست.

 

پس به همين لحاظ با توجه به توانمندي هاي خود قادر است در حال حاضر با تعداد 90 نفر نیروی متخصص در امر تولید کفش ایمني روزانه 2000 جفت از کفش ایمني و کفی طبی و ایمنی و صندلها و روفرشی های طبی در چندين رنگ متنوع با بالاترين يكفيت ممكن با توجه به نوع استقبال و يا نوع سفارش و درخواست مصرف كنندگان، توليد و ارائه نمايد. همچنين اين شركت علاوه بر توليد و عرضه انواع كفش هاي ايمني با سابقه اي بيش از 40 سال در امر فروش لوازم ایمنی فعاليت داشته است.کفش طبی مهندسی دارای عایق برق با عنوان Super3m از تولیدات برتر این شرکت میباشد.

 

نمایشگاهها

علاوه بر فعالیت در بخش بازارهای داخلی ، و حضور مستقیم در نمایشگاههای داخلی بویژه نمایشگاه های مختلف صنعتی بین المللی تهران ، شیراز ، اصفهان و اهواز و اراک و  نمایشگاههای سالانه ایمنی شرکت ساپکو ، بطور غیر مستقیم از طریق عرضه و استفاده برخی از فروشندگان و مصرف کنندگان محصولات این شرکت در بازارهای مرزی بخش شمالی کشور( استان خراسان) و ارتباط با بازرگانان کشورهای آسیای میانه (تاجیکستان ترکمنستان  قرقیزستان و قزاقستان) محصولات این شرکت مورد استقبال مصرف کنندگان کشور های مذکور قرار گرفته است چنانکه پس از مدت کوتاهی از فعالیت این شرکت مواجه با درخواست نمایندگان بازرگانان این کشور ها جهت حضور و ارائه محصولات این شرکت در نمایشگاههای سالانه در و حتی تاسیس دفتر دائمی در این کشور ها ، گشته ایم.

حتما بخوانید
فرآیند ساخت کفش ایمنی همراه با تصاویر مراحل ساخت

لازم به ذكر اين نكته نيز هست كه شركت كفش يحيی با حضور موثر و مستمر در نمايشگاه هاي بين المللي از جمله نمايشگاه بين المللي لوازم ايمنی در دبي مورد توجه اكثر مصرف كنندگان خارجي بلاخص مصرف كنندگان خاورميانه از كشورهاي امارات، كويت، تركيه، قطر و … قرار گرفته است. دليل آن را مي توان كيفيت عالي محصولات قابل رقابت با برندهاي خارجي با نازل ترين قيمت نام برد. اين مهم را دريافت تقديرنامه كيفيت در زمينه توليد كفش ايمني از جشنواره برترين هاي ايمنی و اتش نشانی در سال 94 تصديق ميكند كه يكي از افتخارات اين گروه صنعتي است. گروه صنعتی كفش يحيی افتخار دارد خدمتگذار شما هموطنان گرامي در سراسر ايران باشد.

 

 

کفش ایمنی عایق برق
کفش ایمنی عایق برق

 

 

منبع: کفش یحیی

CLOSE
CLOSE