تماس با کارشناسان فروش :  99-02156392197

چرا باید از دمپایی طبی استفاده کنیم؟
چرا باید از دمپایی طبی استفاده کنیم؟

چرا باید از دمپایی طبی استفاده کنیم؟

دمپایی طبی نوعی پای‌افزار نرم و سبک است که برای پوشیدن در محیط خانه و گاهی خارج از خانه بکار می‌رود; اغلب مردم در طول عمر خود بیش از 200 هزار کیلومتر راه میروند و این تنها با داشتن پاهایی سالم مقدور است. در سرزمین های گرم تر، مردم از صندل برای محافظت کردن کف پاهای خود از آسیب استفاده میکنند.

چرا پا ارگان مهمی است؟

ساختمان پا را نمونه اعجاب انگیزی از مهندسی می داند; این ساختمان استخوانی شاکله بیش از 500 ماهیچه ; تاندون و رباط است که آنها را به هم متصل کرده; و به حرکت شان کمک میکند. تعجبی ندارد که بسیاری از حرکات روزمره و طبیعی ی انسان بر روی پا اثر میگذارند.

دمپایی طبی

شکل ظاهری پاها نقش زیادی در سلامت پا ایفا میکند; بنا براین، ناهنجاری های انگشتان و غیر طبیعی بودن قوس کف پا می تواند; باعث وارد آوردن فشار غیر قرینه به قسمت هایی از پا شود. در نتیجه; بروز زخم ، تاول ، میخچه ، اختلال در راه رفتن و ساییدگی های غیر طبیعی کفش را به همراه خواهد داشت.

پوشیدن یک دمپایی و کفش مناسب; آگاهی از خصوصیات آن میتواند باعث اصلاح قوس های غیر طبیعی و کنترل فشار های غیر قرینه روی پا شود; و از درد و زخم و مشکلات بعدی جلوگیری کند.

بیماران دیابتی و قلبی

دیابت بیماری ای است که در حدود 20  میلیون نفر را فقط در آمریکا مبتلا کرده است; و باعث کاهش جریان خون در پاها شده و سلامت آنها را تهدید میکند. سلامت پا به تحرک و فعالیت کمک میکند; و سلامت قلب و ریه و سایر ارگان ها را به همراه دارد .پای نا سالم و دچار آسیب باعث درد; لنگیدن و فشار های ناگوار روی مفاصل زانو; لگن و ستون فقرات میشود، در نتیجه کاهش فعالیت روزانه و متعاقب آن; افزایش وزن و در نهایت بیماریهای قلب و عروق و سایر اندامها را به دنبال خواهد داشت. در طول فعالیت روزمره گاهی تا سی برابر وزن بدن به پاها فشار منتقل میشود.

پاها میتوانند مشکلات قطعی برای سلامت ایجاد کنند; زیرا آنها دورترین اعضا به قلب هستند; قلب خون را از طریق رگ ها به پا پمپاژ میکند; و تحت شرایط مختلف پزشکی مانند بیماری شریانی محیطی;  میزان خون پمپاژ شده به پاها کاهش مییابند. در این صورت، خونی که به پا میرسد;غنی از اکسیژن نیست.

فواید دمپایی طبی

1 دمپایی طبی نه تنها به منظور تقویت قوس کف پا طراحی شده اند; بلکه با زیرسازی پاشنه میتوانند به تراز شدن پاها کمک کنند. بدون این پشتیبانی و قرارگیری مناسب پاها ، مسائل دردناک و آزار دهنده مانند کف پای صاف و التهاب کف پا بروز میکند.

2 درد پا با پوشیدن دمپایی طبی کاهش مییابد. به طور میانگین انسان در طول روز بین 5 تا 12 هزار گام بر می دارد. بدون استفاده از کفش طبی و با پوشیدن کفش های غیراستاندارد برداشتن این همه گام در طول یک روز آسیب هایی را متوجه پا میکند. صندل های طبی به انگشتان شما فضای کافی برای حرکت آسان به اطراف را میدهند، و اغلب در سایز ها و اندازه هایی تهیه می شوند که در صندل های معمولی موجود نیست. آنها مانع از سایش پا در کناره های کفش شده; و پاشنه آنها طوری است که پا را به جلو نمیکشد; و آن را در وضعیت ناراحت قرار نمیدهد.

گروه صنعتی یحیی دمپایی طبی خود را از مواد اولیه مرغوب; و با ظاهر و کارکردهای منحصربه‌فرد تولید کرده است. شما می توانید کاتالوگ صندلهای طبی ما را مشاهده نمایید سفارش دهید

دمپایی طبی

3 پوشیدن دمپایی طبی میتواند محرک جریان خون باشد; اگر از درد عصب دیابتی رنج میبرید; صندل طبی میتواند بهترین دوست شما باشد. برای افراد مبتلا به نوروپاتی دیابتی صندل راحتی که قوس پا را محافظت میکند; اهمیت دارد. بر اساس یافته های موجود درباره نوروپاتی دیابتی; نوروپاتی گردش خون را در پاها کاهش می دهد; پوشیدن صندل های طبی پا را در یک محیط سالم قرار می دهد; که میتواند کارکرد و حرکت آن را تسهیل کند. به طور جدی ، صندل های طبی می توانند بیماران دیابتی را از خطر از دست دادن پا برهانند.

4 هزینه خریدن صندل طبی بسیار کمتر از هزینه عمل جراحی پا است; با سهل انگاری در مراقبت لازم از پا; به خصوص در سنین بالا; دچار گرفتاری خواهید شد. استفاده از صندل های طبی هنگامی که پا درد دارید; یا با مشکلات دیگری در ناحیه پا مواجه هستید; نیاز به عمل جراحی را کاهش داده و یا متوقف می کند.

5 صندل های طبی; تحرک برابر برای افراد ایجاد میکنند; درد مزمن پا و مسائلی مانند کف پای صاف ، التهاب غلاف کف پا ، پینه ، خارپاشنه و … نه تنها حرکت افراد را کند میکنند; بلکه میتوانند شخص را از قدم زدن با دیگران باز دارند. صندل طبی جادار و مجهز به تشک بادی میتواند فرد را به تحرک عادی برگرداند.