تماس با کارشناسان فروش :  99-02156392197

صندل طبی خوب باید چه استاندارد هایی داشته باشد؟
صندل طبی خوب باید چه استاندارد هایی داشته باشد؟

صندل طبی خوب باید چه استاندارد هایی داشته باشد؟

مقدمه

بهترین و مناسب‌ترین کفش‌ها و پاپوش‌ها برای فصل تابستان، بدون شک صندل‌ ها هستند. صندل‌ طبی در طرح‌ها و شکل‌های مختلف ارائه می‌شوند.فقط باید بدانید که کدام‌ یک را بیشتر ترجیح می‌دهید. به هنگام خرید صندل طبی موردنظرتان همواره به این نکات توجه کنید.

صندل طبی
صندل طبی

آیا این صندل با سبک و سلیقه شخصی شما مطابقت دارد؟ آیا با به پا کردن آنها احساس راحتی می‌کنید؟ و اینکه آیا این صندل می‌توانند با توجه به شکل و مقدار مصرف آنها دوام بیاورند؟
صندل‌ها چه از نظر مد و چه به لحاظ کاربرد، یک انتخاب عالی برای خنک نگه داشتن پاها در روزهای گرم هستند. با این حال همه صندل طبی از نظر کارآیی شبیه به هم نیستند. برخی از آنها فقط ظاهر فشن و مد روز دارند. و می‌توانند موجب بروز درد و خستگی در پاها شوند. صندل‌هایی که طراحی غیراستاندارد دارند، اغلب به بروز تاول‌ های دردناک و درد در پاها منجر می‌شوند. بهترین صندل‌ طبی انواعی هستند که ترکیب موفقی از طراحی زیبا و استایل فشن با کاربرد مطلوب دارند. و در نتیجه با لایه‌گذاری مناسب از پاها حفاظت می‌کنند.

بنابراین اگر قصد خرید صندل راحت و تابستانی دارید. پیشنهاد می‌کنیم نکات و توصیه زیر را در نظر بگیرید. تا بتوانید یک جفت صندل مناسب پیدا کنید.

5 ویژگی کلیدی و مهم برای خرید یک صندل طبی مناسب

به کف صندل طبی توجه کنید

کف صندل طبی طوری طراحی شده است. که قوس کف پا را به خوبی در بگیرد و از این قسمت پشتیبانی کند. این شکل طراحی مانع از بروز خستگی در عضلات شده و احتمال گرفتگی آن ها و ظاهر شدن تاول ها را کمتر می کند. کفی طبی صندل نیز باید جاذب و با قابلیت تبادل هوا باشد. و همچنین پوشش پارچه‌ای داشته باشد. تا احتمال عرق کردن یا لیز خوردن کاهش پیدا کند.

حتما بخوانید
چگونه بوی بد پا خود را از بین ببریم؟

به پاشنه صندل طبی توجه نمایید

به هیچ عنوان نباید ارتفاع پاشنه صندل شما از ۴ سانتی متر بیشتر شود. این عدد که با انجام تحقیقات دقیق به دست آمده است. باعث می شود کمترین فشار به پاها، ران ها و کمر وارد شود. کفش های پاشنه بلند به میزان بسیار زیادی فشار بر پاشنه پا را افزایش می دهد. که میزان آن تا هفت برابر حد معمول اندازه گیری شده است. پوشیدن کفش های پاشنه بلند باعث می شود وزن بدن به طورمساوی روی پاها تقسیم نشود. که این موضوع باعث کوتاه تر شدن عضلات ساق پا و ضخیم تر شدن تاندون های می شود.

اندازه و تناسب صندل طبی را در نظر داشته باشید

برای پیدا کردن یک جفت صندل راحت، اندازه و تناسب یک فاکتور مهم و تاثیرگذارروی تصمیم‌گیری است. اندازه پا باید اندکی کوچکتر از زیره صندل باشد و پا نباید از جلو، کناره ها یا پشت صندل بیرون بزند. مطمئن شوید که قسمت جلوی صندل، جای کافی برای جا گرفتن عرض تمام انگشتان پا را دارد. اگر هم اندازه صندل زیاد از حد بزرگ باشد، پاها داخل آن لیز می‌خورد و همین امر می‌تواند منجر به بروز تاول روی انگشت‌ها ، پاشنه یا حتی کف پا شود.

جنس صندل طبی توجه نمایید

جنس چرم صندلهای طبی یا بندهای پارچه‌ای کمک می‌کنند پاها نفس بکشند و از تاول زدن جلوگیری می‌کنند. بندهای رویه صندل اگر از جنس نایلون یا پولی‌اورتان باشند .برای استفاده در آب مناسب هستند.

صندل طبی نفس کش

جنس رویی صندل طبی باید طوری باشد که تهویه داخل صندل برقرار باشد. این تهویه برای عرق نکردن پا ضروری است.

حتما بخوانید
نگاهی به 5 کفش گران قیمت در دنیا

نتیجه گیری

تابستان که می شود، بازار فروش صندل و کفش های روباز داغ می شود؛ صندل هایی که هر کدام زیبایی خاصی دارند. اما بعضی ازاین صندل های غیر استاندارد می تواند سلامت ما را قربانی زیبایی کنند.پس تو خرید یک صندل طبی مناسب به همه ی اجزای آن دقت کنید. مانند کف صندل طبی ؛ پاشنه ؛وجنس صندل طبی ؛اندازه وتناسب صندل های طبی باید توجه کنیم..

 

مشاهده کاتالوگ محصولات صندل گروه صنعتی یحیی

مقالات دیگر

ایا کفش ایمنی را که پوشیده ایم متناسب با کارمان است یا خیر؟

مموری فوم چیست ؟و چگونه در صنعت کفش استفاده می شود؟

اهمیت استفاده از دستکش ایمنی در مشاغل سخت

۹ نکته برای نگهداری از کفش چرم